kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-09-2021, 09:17
zawlocka zawlocka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 99
Domyślnie

My bardzo lubimy słoiczki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. Warto też wiedzieć, że są to produkty bez dodatku cukru. Mały bardzo je lubi - szczególnie smak marchwiowy. Można rozszerzać o nie dietę już od czwartego miesiąca życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-09-2021, 11:35
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

U nas było tak samo, ale generalnie wszystko kupiłam w necie. Nawet wózek zamówiliśmy od x-landera online, można go bez problemy wypróbować za darmo w domu i skusiła nas taka opcja a wózki mają faktycznie super, zdecydowaliśmy się na model x-pulse
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-09-2021, 13:34
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 274
Domyślnie

Polecam ten wózek od https://venicci.pl/ Niewielka waga i szybko składająca się spacerówką to największy atut tego wózka, bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru i na pewno będzie nam dobrze służył Użytkuje go głównie na mieście, za to jestem super zadowolona z tego koszyka. Całe zakupy przy okazji spaceru mogą niego wsadzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-09-2021, 11:00
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja z kolei sporo fajnych rzeczy takich jako kocyki, ręczniczki, pościel i przewijak zamówiłam z Ceba. To polska marka, maja solidne rzeczy i dobrą jakość. Produkty uszyte z przyjemnej i delikatnej bawełny no i design jest śliczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 29-09-2021, 13:10
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Dobra wyprawka zawsze się przyda. To jest naprawdę doskonała sprawa w moim przekonaniu! Uwielbiam takie rzeczy!!!
_______________________
Strony www - Poznań i okolice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-10-2021, 08:52
keira keira is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 28
Domyślnie

HiPP też ma w ofercie ekologiczne mleka modyfikowane z serii Combiotik. Znacie? Moja córka bardzo dobrze toleruje mleka tego producenta. Polecam się zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-10-2021, 21:10
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Nasz wybór padł na wózek Osis z https://cavoe.eu/ Długo szukalismy wózka, który sprawdzi się w mieście i ciesze się, ze odkrylismy tą markę. Wózek idealnie mieście się w niewielkim bagazniku, jest lekki, łatwo się go składa i dziecko ma w nim sporo miejsca. Koła wózka są solidne i daja radę na nierównych chodnikach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-10-2021, 11:05
KasiaRed's Avatar
KasiaRed KasiaRed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 239
Domyślnie

Wyprawka dla dzieci to jest droga sprawa! Inflacja w Polsce jest naprawdę niszcząca!
____________________________
http://www.sprytnabestia.pl/pisanie-...-kosmetologii/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-05-2022, 16:50
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał agatka737399
Cześć, kompletuję właśnie wyprawkę dla mojego malucha i poszukuje termometru. Znalazłam kilka modeli na stronie sklepi internetowego Diagnosis. Znacie tę stronę? Jak z jakością produktów?

Nie znam tego sklepu, ale mogę polecić markę Sofija. Jeśli jest tam dostępna, to jak najbardziej mają ekstra jakość
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-06-2022, 12:24
jozefina15 jozefina15 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 110
Domyślnie

Dzieci też mogą być uczulone na laktozę. Dlatego warto wiedzieć, że na rynku dostępne jest także mleko modyfikowane dla dzieci z alergią na mleko krowie. Jest to mleko Bebilon Prosyneo HA, dostępne w aptekach DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.