kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 11-10-2021, 12:17
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

A według mnie naprawdę super opcją na ten moment jest zdecydowanie dieta bulionowa, przede wszystkim cieszą się dzisiaj dużą popularnością, bo chcemy jeść zdrowo, ale nie zawsze po prostu jest czas na gotowanie. U nich znalazłam dla siebie dietę która odpowiada naszym wymaganiom. No i jest mega, mega skuteczna w odchudzaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 11-10-2021, 18:06
Rotawpar17 Rotawpar17 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jakie wy macie do tego podejście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 13-10-2021, 10:43
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Jeśli chodzi o dietę pudełkową to ja myślę że to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób które nie lubią lub nie umieją gotować.

______________________________
profesjonalny program dietetyczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 04-11-2021, 17:59
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał aleks454
Jeśli chodzi o dietę pudełkową to ja myślę że to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób które nie lubią lub nie umieją gotować.

______________________________
profesjonalny program dietetyczny

Co prawda to prawda Choć ja zamawiam catering raczej ze względu braku czasu Zdecydowałam się na Wygodnądietę i oni karmią na prawdę dobrze Chodzę pojedzona, nie podjadam, jem regularnie i zdrowo a przy okazji udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 03-12-2021, 08:00
juxi juxi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 48
Domyślnie

dobra dieta to podstawa warto czasem zasięgnąć kogoś mądrzejszego o poradę Ja aktualnie zamawiam sobie posiłki z dostawą do domu i mogę polecić, jeśli ktoś jak ja nie ma zdolności kulinarnych, czy też nie ma czasu na gotowanie. Po przeliczeniu kosztów, różnorodności na talerzu ... to naprawdę te ceny nie są takie ,, duże ''. Osobiście zamawiam od roku w sprawdzonym przeze mnie cateringu, gdyby ktoś szukał to polecam Power Meal'a. Pozdrawiam
_________
dieta pudełkowa Szczecin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 03-12-2021, 11:25
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Moim zdaniem dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma czasu lub nie lubi gotować. Codziennie świeże posiłki, duża różnorodność jedzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Także wegetarianie: https://happy.diet/diety/vege/ . Warto pomyśleć o takiej opcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 30-12-2021, 11:40
sarsax sarsax is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 33
Domyślnie

ja jak coś mogę polecić catering dietetyczny Masterdieta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 02-07-2022, 10:21
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Dieta pudełkowa to świetne rozwiązania dla osób, które nie mają czasu czy po prostu chęci do samodzielnego przygotowania posiłków, a jednocześnie chcą jeść smacznie i zdrowo. Jest na przykład na rynku catering dietetyczny Hello Dieta. Pod okiem dietetyków powstają zbilansowane, smaczne dania, które dostarczane są bezpośrednio do klienta. Tutaj https://www.hellodieta.pl/ macie namiar na nich. Warto sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 13-07-2022, 12:49
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Jak dla mnie to świetne rozwiązanie. Pudełka zamawiam sobie z Wygodnejdiety, ich kuchnia od samego poczatku bardzo mi posmakowała. Jest świeżo, kolorowo, różnorodnie i zdrowo. Dieta nie jest cieżka a posiłki syte więc nie kosztuje mnie wiele wyrzeczeń a najważniejsze, że cały czas gubię zbędne kilogramy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 14-07-2022, 13:53
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 047
Domyślnie

Według mnie catering dietetyczny to świetne rozwiązanie. Sam z niego korzystam od kilku miesięcy.

taxi Łeba
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.