kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-08-2021, 13:13
jagodzia30 jagodzia30 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 1
Domyślnie Hulajnoga elektryczna

Dziewczyny, Cześć.

Czy możecie polecić mi jakąś hulajnogę elektryczną? Taka nawet najprostsza, najtańsza będzie dobra. Jest mi potrzebna do jazdy po mieście. Ale z drugiej strony bubla też oczywiście nie chcę, bo jak już wydać kasę to chciałabym, aby ona mi trochę posłużyła.

---------
kim jest tajemniczy klient Poznań?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-09-2021, 06:24
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Kup sobie taką ze średniej półki, a oprócz tego polecam Ci https://www.cyberarena36i6.pl/firma/...-piotr-sawicki jest to producent części i akcesoriów do hulajnóg elektrycznych także jak coś Ci się zepsuje to warto sprawdzić czy przypadkiem oni tego nie mają i wymienić część
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-11-2021, 12:28
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Łapcie link do tej strony - http://www.solutio.com.pl/hulajnogi-...piej-korzystac . Hulajnoga elektryczna to super sprawa, więc warto zadbać o to, by kupić możliwie najlepszy z modeli w danym budżecie. Hulajnogi elektryczne są teraz coraz bardziej popularne i nie ma się co dziwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-11-2021, 13:48
lolita.mraz's Avatar
lolita.mraz lolita.mraz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

Macie jakąś alternatywę do hulajnogi w zimę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-12-2021, 21:01
Pabistas45 Pabistas45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

A co wy o tym temacie sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-01-2022, 13:03
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

mi sie tak strasznie podobają elektryczne hulajnogi! Są super opcją na zwiedzanie miasta, zoo, parku czy po prostu na poruszanie się po ulicach miast - ekstra sprawa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-02-2022, 20:33
Madameadame2 Madameadame2 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 105
Domyślnie

Coraz bardziej przekonuje się do zakupu. Mieszkając w mieście dużo lepiej nie raz jest wsiąść na hulajnogę niż stać w korkach samochodami. Mam wybrany już nawet model 4Swiss Ex6 Power E-Orange taka hulajnoga by sie bardzo fajnie sprawdziła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-06-2022, 10:25
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Czasem zdarza się, że hulajnoga odmówi posłuszeństwa, warto więc wiedzieć jak samodzielnie ją w takiej sytuacji naprawić. Mi pomógł ten mały poradnik https://www.16ptd.pl/jak-samodzielni...e-elektryczna/ i udało mi się usunąć usterkę bez potrzeby zanoszenia sprzętu do serwisu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-06-2022, 17:47
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Teraz hulajnogi są bardzo popularne, ale niektórzy w ten sposób chcą rozwijać sprawność ruchową. Coraz częściej skaterów zabiera je do skateparków. Dlatego w tym celu przydadzą się hulajnogi wyczynowe. Ich konstrukcja nadaje się do wykonywania ekstremalnych wyczynów. Dodatkowo można w ten sposób utrzymać dobrą formę. Więcej szczegółów na ten temat jest tutaj https://movino.com/pl/hulajnogi-wyczynowe/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-03-2023, 12:08
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

No to może warto w takim razie sprawdzić ofertę producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych modeli i propozycji jeżeli chodzi o hulajnogi elektryczne jak MES1201H można na niej pokonać nawet 30 kilometrową trasę, osiągając maksymalną prędkość 25 km/h
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.