kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-09-2021, 20:22
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie Przedszkole dla dziecka z autyzmem poszukiwane!

Hej! pilnie poszukuję placówki do której bez problemu przyjmą moje dziecko, które choruje na autyzm. Znalezienie przedszkola jest mega trudne :/ Czy któraś z mam tutaj obecnych ma podobny problem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-09-2021, 21:18
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja mogę ci polecić centrum terapii Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/ Jest tam przedszkole terapeutyczne z naprawdę świetnymi specjalistami. Myślę, że mogą pomóc twojemu dziecku w rozwoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-09-2021, 09:20
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Warto pamiętać przede wszystkim o tym, że terapia autyzmu powinna być odpowiednio przeprowadzona. Dzięki temu możliwe będzie można sprawić, że funkcjonowanie dziecka znacząco się poprawi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-09-2021, 20:48
groszek groszek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 134
Domyślnie

W Promitis terapia jest dobierana do potrzeb i możliwości dziecka. Nie jest tak jak w niektórych placówkach, że od razu wszyscy mają metodę behawioralną nie ważne czy się sprawdza czy nie... W Promitis dobro dziecka jest najważniejsze. Terapeuci są tam świetnie wyszkoleni i mają bardzo dobre podejście do dziecka i rodziców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-09-2021, 05:19
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Ja zapisałam córkę do przedszkola terapeutycznego Promitis i jest tak jak dziewczyny wcześniej pisały - terapia dobierana indywidualnie, bardzo dobre podejście i świetna kadra. Dzieci mają grupy 2 osobowe dzięki czemu terapeuta może się skupić na ich potrzebach. Córka robi ogromne postępy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-10-2021, 14:54
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Wierzcie mi, że tyle pomocy, dobra i ciepłych słów nigdy nie dostałam co w Promitis. Tam pracują świetni ludzie - zarówno w poradni jak i w przedszkolu. Mój Kapi chodzi do przedszkola Promitis już dwa lata i na pewno pójdzie też do ich szkoły terapeutycznej. Świetna placówka! Wiedzą jak pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-10-2021, 22:06
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Dzieci z autyzmem są zdecydowanie bardziej wymagające więc koniecznie trzeba zadbać o to by pracować z nimi również po przedszkolu. Fajnie mieć w domu tablice - https://mojebambino.pl/6811/Tablice i to na niej ćwiczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-10-2021, 14:27
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Przedszkole Promitis będzie dobrym wyborem. Mają tam świetnych terapeutów, grupy w klasach są niewielkie, więc dziecko ma możliwość nauczenia się wszystkiego bez stresu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-10-2021, 21:36
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Dokładnie tak! W Promitis grupy są 4-5 osobowe. Dzieci mają tam świetną opiekę i odpowiednią terapię. My jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-10-2021, 14:57
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja jestem bardzo zadowolona z terapii w Promitis. Moj syn ma autyzm i Promitis zapewnia mu kompleksową, intensywną terapię dopasowaną do jego potrzeb i możliwości. Chodzimy systematycznie na zajęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.