kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #391  
Stary 19-02-2020, 14:30
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://calde.pl/dozowniki-do-recznikow-tork
Odpowiedź z Cytowaniem
  #392  
Stary 20-02-2020, 13:52
Alka's Avatar
Alka Alka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 22
Domyślnie

Ja nie pytałabym dieta czy ruch tylko połączyła oba tematy:-) Chodzi o to żeby oprócz racjonalnej diety zapewnić też swojemu organizmowi odpowiednią aktywność. To może być ruch w najróżniejszej postaci, co kto lubi. W odchudzaniu najlepsze rezultaty można osiągnąć jak właśnie dieta i ruch idą w parze. Poza tym aktywność fizyczna jest bardzo korzystna nie tylko pod kątem odchudzania. Ale to już wiadomo od lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #393  
Stary 21-02-2020, 15:17
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Dieta i ruch. Wiem, wiem, łatwo powiedzieć, ale niebawem zrobi się cieplej, można już coś zaplanować. Przynajmniej w kwestii aktywności ruchowej, a dietę można ustawić już dziś. Poza tym pomyślmy o wyglądzie naszych ud. Myślę, że co najmniej połowa z nas ma problem z cellulitem. Dobry krem na cellulit to Vialise. Przeczytałam o tym, kiedy szukałam sposobów usunięcia cellulitu https://vialisebodywrapping.pl/krem-...eczny-produkt/ Vialise stosujemy raz do dwóch razy w tygodniu. Nakładamy grubą warstwę na zmienione miejsca i owijamy się folią spożywczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #394  
Stary 22-02-2020, 14:47
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 419
Domyślnie

najlepiej, to i jedno i drugie ja bardzo duzo cwicze i zamawiam sobie diete sportowa z loveatcatering.pl powiem wam, ze efekty sa rewelacyjne a i samopoczucie lepsze takie jedzenie z dowozem to naprawde wygoda, nie wiem jak wy, ale mi brakuje czasu na gotowanie, a dzieki temu nie mam wyrzutow sumienia ze nie odzywiam sie tak jak powinnam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #395  
Stary 24-02-2020, 11:53
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

I dieta i ruch. Po pierwsze dieta powinna być odpowiednia dla nas. Warto tu skorzystać z pomoc dietetyka. Wielu specjalistów z dietetyki jest w każdym mieście. Można w wyszukiwarkę wpisać np. dietetyk Rzeszów i pokaże nam i oponie i kontakty. No i ruch tu można udać się na siłownię lub ćwiczyć w domu. Możliwości jest dużo. Ale i tak najważniejsze są chęci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #396  
Stary 24-02-2020, 19:22
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Aby schudnąc należy połączyć diete z ruchem. Może być to rower. Bardzo ważne jest bezpieczeństwo podczas jazdy rower, tak samo jak każdym innym pojazdem. Warto zatem często sprawdzać stan roweru, szczególnie hamulców. W razie czego trzeba zużyte części wymienić. Wiele części dobrej jakości znajdziecie na https://rowbest.pl/rowery-ctm-full,4,gr,77.html .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #397  
Stary 27-02-2020, 19:37
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Najlepiej i dieta i ruch. Ja np. ćwicze kilka razy w tygodniu, do tego zamawiam sobie Wygodnądietę dzięki której jem smacznie i zdrowo i jestem zadowolona z efektów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #398  
Stary 16-03-2020, 11:41
kobitkazkrk kobitkazkrk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 51
Domyślnie

I to i to! Dodatkowo można włączyć do diety jakieś suplementy. Ja ćwiczę osobiście 3 dni w tygodniu i przed każdym treningiem zażywam Pathogen Outbreak Nutrition, który podnosi efektywność każdej sesji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #399  
Stary 16-03-2020, 14:10
jablko jablko is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 88
Domyślnie

Najlepiej jedno i drugie. A żeby schudnąć to najbardziej liczy się deficyt kaloryczny. Warto go sobie obliczyć i przyjmować posiłki o kaloryczności tylko w tym wybranym zakresie. Polecam bloga https://zgtkkf.pl/ aby dowiedzieć się więcej na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #400  
Stary 18-03-2020, 07:24
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Najlepiej połączyć ruch i dietę. Dzięki temu poczujesz się lepiej i poprawisz swoją sylwetkę. Warto zapoznać się z artykułem dostępnym na https://www.herbapol.com.pl/aktualno...-niej-wiedziec Sama go czytałam ostatnio i postanowiłam zacząć zdrowiej się odżywiać. Teraz zwracam większą uwagę na to co laduje w moim koszyku podczas zakupów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.