kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 12-05-2021, 17:32
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 073
Domyślnie

Tak jak było wspomniane już wyżej myślę, że kostka brukowa jest rozwiazaniem najlepszych. Znajdziecie w swoich okolicach oferty takie jak https://polbruk.net/ukladanie-kostki...polbruk-w-pile czyli profesjonalne firmy zajmujące się wykładaniem takiej kostki i taras bardzo szybko może stać się lepszy wizualnie. Mam tak zrobione u siebie i bardzo sobie chwalę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 12-05-2021, 19:25
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 181
Domyślnie

Betonowe płyty na taras są najtrwalsze według mnie. Ja przynajmniej nie mogę narzekać, bo mam super jakościowe płyty. Nie ślizgam się ani nic. Zamawiałem w Kost-Bet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 18-06-2021, 13:41
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 139
Domyślnie

Najlepiej jest zdecydować się na wykończenie betonem. Materiał jest bardzo trwały, wygodny w użytkowaniu i ładnie wygląda. Najlepiej jest wybrać coś ze strony: https://kostbet.pl/kategoria-produkt...i-dekoracyjne/ gdzie jest duży wybór kostek dekoracyjnych do wyboru od bardzo dobrej firmy. Ich wyroby są dobre jakościowo, a dodatkowo firma oferuje dostawy na terenie całej Polski. Na pewno będziecie zadowoleni z ich produktów, więc polecam zastanowić się nad ich ofertą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 09-02-2024, 13:55
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

I jak udało się już dobrać materiał na taras? Jeśli jeszcze nie, a głównie bierzecie pod uwagę płytki do zastosowania na zewnątrz to polecam zapoznać się z ofertą https://eurolazienki.pl/plytki-na-zewnatrz-c4302 gdzie będziecie mogli znaleźć różne warianty odnośnie kolorów, motywów, jak i rozmiarów. Mi na przykład w szczególności podoba się "Dekor Ibero Artwood Ribbon Nut 60x120cm). Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 09-02-2024, 15:40
jurasekl22 jurasekl22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 197
Domyślnie

Zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego Pergo24, w którego ofercie znajdziecie najróżniejsze panele podłogowe, w tym np. podłoga pergo . Oferta ich produktów jest ogromna, dzięki czemu każdy zainteresowany znajdzie to czego szuka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.