kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 29-03-2020, 15:05
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

Tak, ja też właśnie takiego wózka szukałam, żeby nie kupować 2 a jeden wielofunkcyjny. Mam x-landera x-cite, a to bardzo ładny, bajerancki miejski, lekki wózeczek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 26-08-2021, 11:43
Monisia0 Monisia0 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 214
Domyślnie

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego wózka bardzo polecam wybór tego od https://venicci.pl/. Mają bardzo ładny wygląd, do tego gondola umożliwia wygodny sen, składanie wózka nie jest trudny, cały wózeczek lekki i dopasowany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 15-09-2021, 11:42
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Kiedy kupiliście wózek dla dziecka? Ja jestem w piątym miesiącu i powoli myślę o wyprawce. Trafiłam dzisiaj na wózki CAVOE i bardzo spodobał mi się model Osis. To wozek typowo miejski , myślę, że idealny dla nas. Mieszkamy w mieście i raczej nie będziemy wybierać się na jakieś wyboiste dróżki. Koła ma solidne i dobrze się go prowadzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 20-09-2021, 09:52
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Na anexa warto zerknąć, według mnie ma bardzo fajne propozycje. Ja zdecydowałam się akurat na model quant i jeżdzi mi się bardzo wygodnie. Wózek jest zwinny, lekki i poręczny, z dobrą amortyzacją i bardzo łatwą obsługą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 21-09-2021, 14:02
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Takie wózki to jest naprawdę doskonałą sprawa. Warto z tego korzystać. Co do tego nie ma wątpliwości!!
_________________________-
Filologia angielska - tematy na magisterkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 05-10-2021, 12:16
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Na anexa warto zerknąć, według mnie ma bardzo fajne propozycje. Ja zdecydowałam się akurat na model quant i jeżdzi mi się bardzo wygodnie. Wózek jest zwinny, lekki i poręczny, z dobrą amortyzacją i bardzo łatwą obsługą

Prawda, mnie od samego początku bardzo podobał się anex l/type i na taki też sie zdecydowałam Solidny, wytrzymały, bezpieczny i wygodny. Jeździ się nim rewelacyjnie i jest łatwy w obsłudze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 14-10-2021, 15:04
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Słyszałam o tych wózkach. Ja teraz kupiłam wózek od x-landera online, to są też bardzo dobre i niezawodne wózki, a do tego ślicznie wyglądają i są bardzo praktyczne, łatwe i intuicyjne w użytkowaniu, niezawodne, a to najważniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 18-10-2021, 18:42
MAja61 MAja61 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 8
Domyślnie wózki

ja mam bardzo fajny i praktyczny wózek anexa e/type , ma duże koła które radzą sobie na każdej powierzchni, ma regulowana rączkę, lekko się prowadzi i łatwo się składa i zajmuje mało miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 23-10-2021, 14:20
Haliaxis51 Haliaxis51 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jak sądzicie, jest to fajny temat do rozmowy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 26-10-2021, 15:15
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie

No jasne, zakup wózka to temat rzeka! Praktycznie wszystkie są fajne ale ja wolę x-landery, być może dlatego że mogłam się na spokojnie do tego wózka przymierzyć w domu i to za darmo a nie w sklepie pod presją kiedy kilka mam jednocześnie go ogląda
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.