kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 16-07-2021, 09:44
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Ze swojej strony polecam Ci sklep Ceba baby z kompletami pościeli, kocykami, poduszeczkami dla maluchów i wieloma innymi akcesoriami. Wysoka jakość, doskonała bawełna i antyalergiczne wkłady, cudowna kolorystyka. Jest w czym wybierać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 23-07-2021, 09:26
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

Mogę powiedzieć że znam ten sklep, jest dobrze zaopatrzony ale wózek kupiłam bezpośrednio od producenta x-lander. dla mnie to lepsza opcja bo jest możliwość wypróbowania wózka za darmo w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 03-08-2021, 02:14
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Takie rzeczy jak kosmetyki dla niemowląt, gryzaki, pieluchy, poduszka do karmienia, nosidełko, chusta to podstawa. Oczywiście trzeba też kupić ubranka, wanienkę do mycia, no przyda się wiele przy małym dziecku. Nie można zapomnieć też o zabawkach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 03-08-2021, 13:45
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Ja czytałam wczoraj na http://www.freestyle.pl/blog/uid,126...-poslanie.html o zdrowym śnie i myślę o zakupie pościeli konopnej zarówno dla mnie i męża, jak i dla dzidziusia, którego oczekujemy. Pościel ta jest przewiewna, zdrowa dla naszego organizmu i przy tym ekologiczna. Chyba kupię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 23-08-2021, 12:17
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 274
Domyślnie

Moim zdaniem na początku przy wyprawce warto też zastanowić się nad wózkiem dla dziecka, jaki chcemy model i rodzaj. Jeśli chodzi o mnie to zdecydowałam się na wózek 2w1 od Venicci Tinum, który możecie znaleźć na https://venicci.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 17-09-2021, 10:22
keira keira is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 28
Domyślnie

A co z karmieniem malucha? Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić mleko marki HiPP. U nas mały dostaje je od początku i nie ma żadnych problemów trawiennych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 30-11-2021, 11:58
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Wiecie co, jeśli chodzi sklep dla niemowląt, to ja mam zaufanie tylko do https://mybasic.pl/biale-body-z-suki...p-ni02115.html Według mnie, maja najlepszą i najbardziej zróżnicowaną ofertę na rynku. Zamawiałam tam koszulki, spodnie i wiele innych rzeczy i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Polecam wam tam zajrzeć, bo może akurat przypadnie wam coś do gustu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 30-11-2021, 12:59
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 573
Domyślnie

Całkiem niedawno obchodziliśmy światowy dzień jakości 2021 i przy tej okazji poruszany był temat jakości ubranek dziecięcych. Jest to niezwykle ważny aspekt, dla takich maluszków należy wybierać materiały naturalne, oddychające, najlepiej ekologiczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 01-12-2021, 20:02
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Świetne są też koszulki dla rodziców i dziecka. My na roczek kupiliśmy sobie taki zestaw dla naszej księżniczki i rodziców. Takie koszulki pasują zarówno do spódniczki, jak i jeansów, dlatego są takie fajne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 01-12-2021, 21:29
keebler.maya's Avatar
keebler.maya keebler.maya is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Ja mogę polecić firmę Jukki, mają fajne pościele, śpiworki, rogale itp. Fajne wzory i fajne ceny
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.