kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-07-2020, 09:51
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Czy warto studiować pielęgniarstwo?

Zastanawiam się nad wyborem kierunków studiów i rozważam studia pielęgniarskie. Wiem, że szkoła medyczna Warszawa ma ten kierunek dostępny i otwartą rekrutację. Czy warto tam składać papiery i czy w ogóle warto w tych czasach pielęgniarstwo kończyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-06-2021, 20:17
kelpi_chmurka kelpi_chmurka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 30
Domyślnie

Według mnie warto. Obecna sytuacja na świecie pokazała, jak ważny jest ten zawód. Uważam, że fakt niesienia pomocy ludziom jest tym, co nadaje temu zawodowi większego znaczenia. Ja jestem na II roku pielęgniarstwa i już nie mogę się doczekać, gdy będę mogła brać udział w szkoleniach organizowanych przez Wyższą Szkołę Gospodarki Krajowej w Kutnie w ramach Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznych. Dzięki temu studenci będą mieli dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego i dydaktycznego oraz zostaną przeszkoleni w oparciu o najświeższą wiedzę. Uważam, że stały rozwój i pomaganie innym ludziom to naprawdę silne argumenty przemawiające za tym, aby iść na pielęgniarstwo i kształcić się w tym kierunku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-07-2021, 11:19
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Warto, zdecydowanie warto ja też jestem właśnie po pierwszym roku na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/. Polecam, moim zdaniem to jedna z najlepszych uczelni medycznych w kraju. Wysoki poziom zajęć, dużo ćwiczeń i praktyk, doświadczeni wykładowcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-07-2021, 12:07
balistreri.mario's Avatar
balistreri.mario balistreri.mario is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: Lubin
Posty: 4
Domyślnie

Mam koleżankę, która studiowała pielęgniarstwo i teraz pracuje w domu pomocy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-04-2023, 18:49
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

To jest wymagający kierunek studiów i potem praca też nie należy do łatwych. Nie każdy się będzie nadawał do pracy pielęgniarki, kilka razy warto przemyśleć wybór tego zawodu. W służbie zdrowia można chyba też pracować kończąc https://wseiz.pl/uczelnia/wydzial-in...zne-i-stopnia/ , co myślicie o tym kierunku?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-04-2023, 21:23
Arek84 Mężczyzna Arek84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2023
Posty: 1
Domyślnie

Czy uważacie, że takie studia są w dzisiejszym czasie opłacalne?
__________________
OŚWIETLENIE OGRODOWE
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-07-2023, 07:41
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Cytat:
Napisał sunka
Warto, zdecydowanie warto ja też jestem właśnie po pierwszym roku na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/. Polecam, moim zdaniem to jedna z najlepszych uczelni medycznych w kraju. Wysoki poziom zajęć, dużo ćwiczeń i praktyk, doświadczeni wykładowcy.

fakt, uczelnia super tylko to już nie MUM a Warszawska Uczelnia Medyczna jedna z lepszych i to nie tylko w Warszawie, cieszą sie w końcu mianem pierwszej w Polsce niepublicznej uczelni medycznej akademickiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-12-2023, 10:03
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jako pielęgniarka, będziesz mieć do czynienia z różnymi pacjentami, często w trudnych sytuacjach zdrowotnych. Umiejętność empatii oraz empatycznego podejścia do pacjentów jest zatem niezwykle ważna. Pamiętaj, że pacjenci potrzebują nie tylko opieki medycznej, ale również wsparcia emocjonalnego. Komunikacja to też kluczowa umiejętność dla pielęgniarki oraz umiejętność efektywnej pracy w grupie. Jeśli macie te cechy to na pewno warto rozważyć takie studia. poczytajcie o tym tutaj https://www.portalbraniewo.pl/artyku...zem-do-sukcesu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.