kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-12-2010, 14:15
magdus84 magdus84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 1
Domyślnie Praca przy sprzedaży kosmetyków

Rozpocznij Nowy 2011 Rok z Oriflame. Zostań konsultantką i zarabiaj na sprzedaży produktów tej szwedzkiej firmy.
Oriflame oferuje stałą marżę od sprzedanych kosmetyków, ciekawe programy dla konsultantek oraz możliwość otrzymania dodatkowych rabatów i bonusów gotówkowych. Praca konsultanta pasuje do każdego stylu życia, dzięki niej możesz zawrzeć nowe znajomości, przy jednoczesnym rozwoju osobistym i zawodowym. Pracując w Oriflame sama decydujesz kiedy i ile czasu poświęcasz na sprzedaż kosmetyków i/lub budowanie własnej sieci konsultantów. Wysokość zarobków zależy tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania, przy wsparciu ze strony Twojego sponsora, lidera i dyrektora.

Oriflame oferuje swoim klientom bogatą ofertę kosmetyków, opartych na naturalnych składnikach, produkowanych według nowoczesnej receptury, zgodne z trendami kosmetycznymi, w funkcjonalnych opakowaniach. Poza kosmetykami Oriflame posiada w swojej ofercie produkty Wellness (zdrowotne i wyszczuplające), biżuterię, galanterię i akcesoria kosmetyczne.

Chcesz wiedzieć więcej to napisz do mnie, numer gg: 2215353, lub e-mail: magdalena.gazdowicz@interia.pl. Zapraszam także na moją stronę Internetową http://my.oriflame.pl/mgazdowicz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-09-2013, 18:16
cichawoda cichawoda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 23
Domyślnie

Ciekawe póki co pracuje w małym sklepie kosmetycznym, a ta oferta brzmi bardzo ciekawie. Pracowałam również jako przedstawicielka obsługiwałam klientów nie jest mi obce korzystanie z Unitech PA690 Czy potrzebne są jakieś szkolenia ludzie z doświadczeniem? Ciekawa jestem spróbuję się skontaktować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-06-2014, 13:11
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Niestety taka praca może być tylko dodatkowym źródłem dochodu. Nie jest to dobra opcja, jeżeli chodzi o stałą pracę :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-06-2014, 21:02
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Zgadzam się z przedmówczynią. Chyba, że mamy naprawdę dużą sprzedaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-07-2014, 22:18
Pauline1366 Pauline1366 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 11
Domyślnie

Ja też uważam że jeżeli już to może być to jakieś dodatkowe źródło ale wyżyć z tego ciężko... chyba że jest się już bardzo wysoko w tej hierarchii i ma się ludzi którzy na nas pracują to wtedy wygląda to inaczej

____________________
Świetne warunki umowy http://konewkaigrabki.wordpress.com/ Zobacz ? podpisz.

Ostatnio edytowane przez Pauline1366 : 29-12-2014 o 12:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-03-2015, 08:49
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Zależy jak do tego podejdziesz. Jeśli dobrze się czujesz w kontakcie z klientem i potrafisz w odpowiedni sposób zaprezentować produkt, który w efekcie się sprzeda. Są też różne szkolenia sprzedaż, gdzie poprawisz technikę, ale nie ukrywam, że musisz zainwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-10-2015, 22:09
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jako konsultanka nie zarobi się sporo. Ja nie bawię się w tego typu "pracę" bo jest mało opłacalna. Ja szukam pracy ze stałą pensją np na Gratka praca http://praca.gratka.pl/ tym bardziej iż teraz jest to o wiele łatwiejsze dzięki nowej odsłonie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-10-2015, 15:14
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Rozpocznij swoją podróż w świat zapachu - zostań naszym partnerem
ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM DYSTRYBUCYJNYM
Marketing zapachowy to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.
Krajowy lider w rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań z zakresu Aromamarketingu, aromatyzacji i neutralizacji zapachów ma przyjemność poinformować o uruchomieniu sieci regionalnych dystrybutorów.
W związku z ciągłą rozbudową sieci, w chwili obecnej poszukujemy nowych partnerów biznesowych!
Aromamarketing to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.
Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne, szkolenia. Nie muszą Państwo inwestować własnych pieniędzy - to my sfinansujemy zakup sprzętu i wymiennych cartridgy.
Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z biurem tel 22 266 0 366 lub e-mail. partner@aromacorp.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-10-2015, 07:28
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie

a jak malujecie się do takiej pracy, żeby klientki widziały od razu że sprzedając kosmetyki wiecie o czym mówicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-10-2015, 15:45
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Cytat:
Napisał AleksandraN
a jak malujecie się do takiej pracy, żeby klientki widziały od razu że sprzedając kosmetyki wiecie o czym mówicie?

Tak na logikę no to trzeba dobrze wyglądać, bo jak sprzedajesz kosmetyki to przecież ludzie patrzą od kogo kupują.
Ja nie pracuję w tej branży ale malowałabym się na bank używając albo kosmetyków z marki, którą sprzedaję, albo swoich ulubionych czy po prostu porządnych jak te z Nanshy (zobacz tu) - żeby jednak trzymać profesjonalny wizerunek w sprzedaży
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.