kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-06-2014, 17:18
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie Usuwanie znamion

Czy mozecie mi tutaj polecić dobrą klinikę (najlepiej z Wrocławia), która specjalizuje się w profesjonalnym usuwaniu znamion?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-06-2014, 17:22
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Cześć. Jakiś czas temu usuwałam dość spore znamię z pleców w tym miejscu: http://proclinic.pl/service/usuwanie-znamion/ - bałam się bardzo ale zbierałam się do tego zabiegu już od wielu lat tak więc trzeba było się wreszcie wybrać
Okazało się,ze był to bezzasadny strach ponieważ cały zabieg ( w znieczuleniu ogólnym) był bezbolesny. No może czułam lekkie szczypanie podczas aplikowania znieczulenia ale nie było tak strasznie. Zresztą znamię miałam na plecach tak więc dzięki bogu nic nie widziałam co tam majstrowali.
Cenowo również korzystnie. Najlepiej będzie jak wybierzesz się tam na konsultację lekarską to pan doktor oceni Twoje znamiona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-07-2014, 20:52
MegaDann76 MegaDann76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 14
Post

a powiedzcie mi dziewczyny jak to jest ze śladami po usuwaniu znamion? ja bym chciała bardzo usunąć znamie, które jest stosunkowo małe, a boję się, ze blizna będzie większa aniżeli znamię.... jak myslicie?

____________________
Nie mylisz się - uwierz, że to jest to czego szukasz. http://mediowyreklamowe.tumblr.com/ Sprawdź!

Ostatnio edytowane przez MegaDann76 : 03-11-2014 o 16:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-07-2014, 20:04
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Moja przyjaciółka usuwała dwie brodawki. Zrobiła to ze względu na słońce i ryzyko raka. Ma malutkie blizny ale nie są one szczególnie widoczne, mam wrażenie, że maleją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-09-2014, 12:33
annazuzanna annazuzanna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 2
Domyślnie

Ja ma na twarzy takie znamie po tym jak upadając rozciąłem sobie policzek, będąc u lekarza w Kudowie - Zdrój od razu stało się jasne że to żaden problem w porównaniu z ludźmi których tam zobaczyłam.

Lekarz jak wchodziłam do gabinetu od razu wiedział że to było rozcięcie, nawet jeszcze nic nie powiedziałam. Dalej mam takie znamię, kazał mi to masować i kremować specjalnym kremem.

A jak nie zniknie to za rok mogę mieć operacje.
__________________
Czy wiesz jak Profesjonalne Pozycjonowanie wpływa na pozycje twojej strony?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-09-2014, 20:51
RafaelaWKS2928 RafaelaWKS2928 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Post

Ja mam zamiar usunąć sobie kilka znamion, one nie są duże ani nie są złośliwe, bo już je badałam, ale robię to tylko tak dla siebie, żeby się ze sobą lepiej czuć, bardziej siebie akceptować, bo po co się z tym męczyć, jeżeli bez tego będę się czuła bez porównania lepiej?

____________________
Świetne warunki umowy http://kwietek79.blog.interia.pl/?id=3350604 zobaczysz!

Ostatnio edytowane przez RafaelaWKS2928 : 31-03-2015 o 10:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-12-2014, 13:16
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Hmm, a może ktoś z Was jest ze Śląska i chciałby usunąć znamię lub dokonać innego zabiegu z dziedziny chirurgii plastycznej? Jeżeli tak, to ja mogę polecić dr Olender. Naprawdę świetnie zna się na tym co robi, wykonuje korektę powiek chplast.com.pl oraz inne operacje i cieszy się pozytywną opinią wśród swoich pacjentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-10-2015, 09:31
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Taka korekta powiek należy do popularnych zabiegów plastycznych. Decyduje się na nią coraz więcej kobiet, podobnie jak na korektę nosa czy uszu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-03-2016, 13:32
AlicjaR AlicjaR is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał dorocina
Czy mozecie mi tutaj polecić dobrą klinikę (najlepiej z Wrocławia), która specjalizuje się w profesjonalnym usuwaniu znamion?

Chcąc aby ktoś polecił dobra klinikę prosisz aby kliniki z Wrocławia zrobiły sobie reklamę, zamiast polegać na odpowiedziach na Twoje zapytanie lepiej poczytaj Jak wybrać chirurga plastycznego? Kierując się tymi zasadami będziesz wiedzieć, z kim masz do czynienia i czy warto zrobić zabieg akurat w tej klinice.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-09-2016, 14:00
marco marco is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 2
Domyślnie

Mi na ostatniej wizycie lekarz polecił zbadać znamiona na skórze bo według niego nie wszystkie dobrze wyglądają. Wiem, że takie badanie robi się za pomocą urządzenia o nazwie dermatoskop. Czy ktoś z was miał już takie badanie i mógłby podzielić się "wrażeniami" ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.