kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-10-2018, 11:05
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie ortopeda wrocław

Córka ostatnio coś mi nóżkę krzywo stawia ,więc postanowiłam się udać do ortopedy a zarazem chirurga , odbyła się konsultacja i dalsza diagnostyka , bardzo polecam http://ortopeda-chirurg.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-09-2021, 14:52
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Jeśli chodzi o konsultacje ortopedyczne dla dzieci to we Wrocławiu bardzo dobry gabinet ortopedyczny to gabinet Jerzego Michajłowa i Andrzeja Szybińskiego na Słowiańskiej, to najdłużej działający gabinet ortopedii dziecięcej na Dolnym Śląsku. Ja jestem zadowolona, że tam trafiliśmy, bo dzięki wiedzy i doświadczeniu lekarza i dobrze dobranym przez niego ćwiczeniom mięśni kręgosłup mojego synka jest w dużo lepszej formie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-12-2021, 22:13
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Jeśli ma się problemy z kręgosłupem to jak najbardziej warto się wybrać do dobrego specjalisty. W Warszawie zobacz tutaj gdzie można wykonać badania i gdzie mają najlepszych lekarzy. Mają także swój oddział w Gdańsku, szczegóły można sprawdzić na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-12-2021, 14:13
lejdi88 lejdi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 135
Domyślnie

Na problemy z kręgosłupem najlepszy jest Pomorski Rehabilitant Marcin Rosadziński. Nie stosuje on tradycyjnych metod podczas leczenia, ani masaży czy ćwiczeń. Jego metoda jest niesamowicie skuteczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-01-2022, 23:22
Jsretal22 Jsretal22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

Myślicie że to jest fajne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-01-2022, 16:20
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja poszłam z córką do ortopedy w Swarzędzu. Okazało się, że to początek problemów ze stawami i całe szczęście, że tak szybko zareagowałam. Także jak zauważycie jakieś niepokojące rzeczy u swoich maluchów, to warto reagować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-01-2022, 14:02
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Bardzo dobrego ortopedę można znaleźć też w Poznaniu. Na stronie https://www.adrianstepinski.com/ jest kontakt do niego i wszelkie niezbędne informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-01-2022, 19:07
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

Byłam z synem u ortopedy, okazało się że potrzebuje rehabilitacji i wkładek ortopedycznych. Poprosiłam lekarza o wskazanie gdzie najlepiej się udać, powiedział bym sobie poszukała w internecie. Rehabilitacje już mam ogarnięte, ale nie mogę znaleźć sklepu ortopedycznego z dobrymi opiniami. Proszę, pomóżcie.
Oleśnica i okolice.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-01-2022, 12:39
Ali Cja Ali Cja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 14
Domyślnie

Ja dla swojego dziecka kupowałam we Wrocławiu w sklepie OrtoPes http://www.wkladki.ortopes.pl/ Wkładki przygotowywane indywidualnie pod klienta, więc rewelacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-02-2022, 11:19
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

W Gammie jeszcze nie byłam, ale też ostatnio wpadłam na taki patent, żeby sprawdzić sobie opinie o ortopedach na stronie https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
- to baza lekarzy, którzy udzielają porad online i tam jest właśnie pole gdzie pacjenci oceniają lekarzy, więc extra szybko można się zorientować kto jest okej, a kto nie i na tej podstawie wybrać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.