kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-11-2018, 12:23
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Ja korzystam z pomocy kosmetyczki. Uwielbiam do niej chodzić na peelingi kawitacyjne. Po takim zabiegu czuję się bardzo zadbana i szczęśliwa, że zrobiłam coś dla siebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-12-2018, 05:39
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

wizyta u kosmetyczki raz na jakiś czas na pewno się przyda ale moim zdaniem najważniejszy jest wybór dobrej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych ( takich jak kremy czy maski ), których używamy na co dzień. U mnie ostatniohitem są kosmetyki włoskiej firmy Eldan Cosmetics, szczególnie lubie ich maski http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/maski.html. Jeśli tak jak ja macie skórę mocno zanieczyszczoną i ze skonnością do trądziku to koniecznie przetestujecie sobie maskę Skin Purifying a Mask.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 14-12-2018, 22:43
magdzia002 magdzia002 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 12
Domyślnie

Ja wystarczy, że od czasu do czasu zrobię sobie peeling, a na co dzień używam olejku bio oil, który stosuje do twarzy jak i również na całe ciało. Po nim moja skóra się ujędrniła, odżywiła, nie mam rozstępów- jestem zadowolona, a dodatkowo olejek bardzo ładnie pachnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-03-2019, 21:56
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Skóra potrzebuje witamin i to nie tylko takich z pożywienia. Ja stosuję krem witaminowy marki HB. Wsmarowuje go codziennie w skórę. Nie jest jakiś mega tani, ale jest bardzo wydajny, więc jeden pojemniczek wystarcza mi na naprawdę długo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-03-2019, 10:05
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

No róznie, codzienny demakijaż, odpowiednia pielęgnacja - pellingi, kremy itd. Do tego maseczki czasami robię. No i dziennie stosuje teraz remescar żeby worki pod oczami usunąć dzięki temu buzia nie wygląda na taką zmęczoną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-03-2019, 10:59
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Używam dobre kosmetyki. Moim numerem jeden są kosmetyki Arbonne opinie o nich w necie są bardzo pozytywne, dlatego zdecydowałam się na zakup. Sprawdziłam i przetestowałam na sobie i muszę przyznać, że są rewelacyjne!! Zakochałam się i oddałam marce swoje serce.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 02-04-2019, 19:32
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Można także znaleźć dobre naturalne kosmetyki w sklepach i nie będą nam one wywoływały podrażnień na naszej skórze. Nawilżam ciało codziennie balsamem z avokado Hildegard Braukmann i bardzo jestem zadowolona. Po nim skóra jest gładka i jędrna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 08-04-2019, 13:27
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja sama robię balsam do ciała. Dzięki temu dokładnie wiem, czym odżywiam skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 10-04-2019, 07:47
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 391
Domyślnie

O skórę trzeba dbać, odpowiednio ją nawilżać, a także dostarczać jej odpowiednich składników, które wspomogą jej odbudowę. Bardzo popularne są teraz kosmetyki na bazie komórek macierzystych: http://poradnikowy.net/kosmetyki-z-k...aja-dzialanie/, które mają szereg pozytywnych działań wspierających równowagę w skórze i dbają o nią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 10-04-2019, 10:27
winona winona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 19
Domyślnie

Zdrowe odżywianie to podstawa, a do tego kosmetyki przeznaczone do mojego rodzaju skóry oraz siłownia przynajmniej dwa razy w tygodniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.