kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-12-2018, 22:11
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie Kurierem czy Pocztą Polską, jak nadajecie przesyłki?

Jak najczęściej nadajecie przesyłki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-12-2018, 15:10
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 335
Domyślnie

Ja zazwyczaj nadaję przesyłki przez Sendit. To broker kurierski. Jest niedrogi i umożliwia nadanie przesyłki zarówno krajowej jak i międzynarodowej (ceny przesyłek zagranicznych zaczynają się od jakiś 60 złotych).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-12-2018, 19:36
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Wysyłam rocznie dość dużo paczek, bo mam rodzinę w innych miastach i wtedy najczęściej korzystam z opcji kurier broker więc mogę powiedzieć, że zdecydowanie kurier, dlatego uważam, że fajnie, że gdzieś jeszcze w sieci można złapać jakieś fajne promocje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-01-2019, 14:19
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Jeżeli o mnie chodzi, to bardziej jestem przychylnym kurierom, prywatne firmy starają się o wiele bardziej niż państwowe. Ostatnio sporo pozytywnych opinii słyszałam o nich https://pewny-express.pl znajoma regularnie wysyła u nich paczki i nigdy nie słyszałam złego słowa, zawsze same superlatywy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-03-2019, 23:34
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

osobiście nie nadaję niczego, ale znajomy ma sklep i u niego najczęściej jest to kurier DPD bo jak mówi jest najsolidniejszy. udostępnia status paczek a dla klientów to ważne by mogli kontrolować gdzie znajduje się ich przesyłka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-03-2019, 09:14
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

łuchajcie a korzystaliście kiedyś z Sendit? Z tego co wiem to tutaj https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/ekspres_24 na prawdę niedrogo i szybko można nadać przesyłkę. Znajoma cały czas korzysta z ich usług i bardzo sobie chwali. Ja też zamierzam teraz wypróbować tą firmę i jak tylko nadam paczkę dam wam znać ile to kosztowało!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-04-2019, 08:02
Kalasanty13 Mężczyzna Kalasanty13 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Lepszą opcją jest broker kurierski. Korzystam z www.kuriernet.pl i jestem zawsze zadowolony. Można szybko znaleźć najtańszą ofertę nadania przesyłki kurierskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-05-2020, 18:25
Kornelia25 Kornelia25 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 71
Domyślnie

Wybór firmy kurierskiej jest obecnie chyba najpowszechniejszy. Nic w tym dziwnego, w końcu dzięki dużej konkurencji, każde takie przedsiębiorstwo stara się świadczyć swoje usługi na jak najwyższym poziomie i wprowadza nowoczesne udogodnienia, jak chociażby możliwość monitorowania przesyłek https://www.parcelabc.pl/blog/aktual...ylki-online/11 która daje niesamowity komfort kontroli nad naszą paczką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-06-2020, 09:48
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

U mnie zawsze wybierany jest dhl kurier bo mają najbardziej przystępne ceny i zawsze szybko towar dojeżdża do klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.