kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-01-2015, 21:24
iIliana1008 iIliana1008 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 18
Domyślnie Cześć,

Jak mam pielęgnować suche i wypadające włosy są wszędzie już nie wiem co używać, do tego problem z łupieżem masakra jakaś, podpowiedzcie coś, z góry dzięki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-01-2015, 18:00
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Najprostsza rada - podpytaj swojego fryzjera
Nie wiem skąd jesteś, w linku jest dobry fryzjer w Poznaniu. Jeśli to nie Twoje rejony, podpytaj znajomych, na pewno Ci kogoś polecą. Profesjonalne fryzjerskie kosmetyki przynoszą najlepsze efekty, wiem z doświadczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 03-02-2015, 12:57
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Pielęgnacja włosów dla każdej kobiety powinno być priorytetem Szkoda że tak nie jest gdy czasem widzę dziewczyny które wyglądają jak mop to aż śmiać mi się chce. W moim przypadku tak nie jest bo oczywiście staram się dbać o siebie i swoje wlosy. Np stosuję różne odżywki takie jak http://ezebra.pl/product-pol-718-HEN...ZYWKA-WAX.html Które utrzymują moje włosy w dobrej kondycji. A Wy jakie kosmetyki pielęgnacyjne stosujecie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-04-2015, 19:53
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Stosowanie odżywek do włosów jest bardzo ważne. To tak, jak zażywanie witamin. Nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów pozbawionej odżywki. Ja zamawiam kosmetyki na stronie pro-sprzet.pl. To sklep, który ma bogaty asortyment znanych i dobrych marek w konkurencyjnych cenach. Fantastyczne odżywki znajdziecie pod tym adresem: http://www.pro-sprzet.pl/category/odzywki-do-wlosow i jestem pewna, że któraś z nich na pewno przypadnie wam do gustu, a wasze włosy staną się jeszcze piękniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-04-2015, 19:24
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja nie lubię nakładać za bardzo specyfików na głowę dlatego też często podcinam końcówki i ewentualnie decyduje się na jakieś zabiegi u fryzjera. Bardzo fajnym miejscem jest Studio urody w Warszawie http://studiourodysophia.pl/ mają tam nie tylko fryzjera, ale też masaże itp zabiegi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 09-06-2015, 21:17
drabka drabka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

mam długie, grube, ciemne włosy. myję je raz na dwa dni. później osuszam ręcznikiem. nakładam odżywkę bez spłukiwania pantine. jak muszę (czyli zimą i jesienią) to suszę. później nakładam olejek albo jedwab na końcówki. raz na jakiś czas nakładam maskę z placentą i moje włosy są w bardzo dobrej kondycji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-08-2015, 08:24
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Może masz anamie? Z tego co wiem objawem anemii często jest wypadanie włosów. Może też być tak, że źle się odżywiasz lub pielęgnujesz włosy. W Twoim przypadku skuteczna może okazać się dieta bogata w owoce i warzywa oraz maska do włosów z bardzo dobrym składem. Dzięki temu Twoje włosy powinny wrócić do życia Ale musisz pamiętać o systematyczności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 09-09-2015, 18:14
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Jak miałam anemię to nie zauważyłam, żeby włosy mi intensywniej wypadały. Może zacznij robić płukankę z pokrzywy? To podobno pomaga na wypadanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-09-2015, 09:13
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja radziłabym jednak maskę z siemienia. Dodatkowo może jakiś skrzyp?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-09-2015, 21:49
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Ja zastanawiam sie nad tymi kosmetykami do pielegnacji włosów http://www.vichy.pl/pielegnacja-w%C5...kty/pc129.aspx Z tego co słyszałam to warto bo sa bardzo dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.