kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-05-2019, 07:43
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Dietetyków to teraz się tyle namnożyło, że szok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-05-2019, 11:16
tarmaciej Mężczyzna tarmaciej is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Właśnie teraz nie wiadomo, czy osoba do której pójdziemy to ktoś kto rzeczywiście zna się na rzeczy, czy tylko skończył jakiś kurs
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-05-2019, 13:57
caner caner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 5
Domyślnie

nigdy jakoś nie miałem potrzeby korzytać z usług dietetyka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-06-2019, 13:31
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

Faktycznie bo jeśli korzystać to z porad dietetyka takiego jak Elżbieta Horba, która jest dietetykiem klinicznym, absolwentką 5 letnich studiów na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku i zdrowym żywieniem zajmuje się też hobbystycznie, ma więc ogromną wiedzę w tym zakresie i można jej zaufać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-08-2019, 21:16
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Ja chodziłam do dietetyczki w OptimaMed w Lublinie https://optimamed.eu/poradnie-specja...zne/dietetyka/ i bardzo jestem zadowolona z efektów. Dietę ułożyła mi fajną, sporo tych nawyków już stosuję na co dzień mimo że dieta już się skończyła. Efekt jest świetny, schudłam prawie 10 kilo, czyli tyle ile chciałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 01-09-2019, 17:47
Alineska Alineska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 96
Domyślnie

A ja zastanawiam się nad opcją konsultacji online. Myślę, że to super wygodne, że można się teraz spotkać w ten sposób z dietetykiem.
Poza tym, staram się wyszukać w sieci jak najwięcej przepisów na fit przekąski, bo straszny ze mnie łasuch.
Jeśli macie coś ciekawego i zdrowego jednocześnie, nietuczącego, do zaproponowania jako przepis to chętnie przyjmę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 09-09-2019, 11:51
Witkarrek Mężczyzna Witkarrek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 61
Domyślnie

Na pewno indywidualnie dopasowana dieta będzie najlepszym rozwiązaniem. Każdy organizm jest przecież inny Powinniście też dobrać dietę do tego jakie macie plany, co konkretnie chcecie zmienić w swojej figurze, postawić na zdrowsze odżywianie. Myślę, że tu catering dietetyczny proponowany przez https://www.fitapetit.com.pl/diety powinien bardzo dobrze się sprawdzić. Proponują tu wygodną formę diety w formie diety pudełkowej. Warto przynajmniej spróbować i się przekonać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-07-2020, 19:21
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Jeśli borykacie się z nadprogramowymi kilogramami to ja mam dla was dobry namiar - Centrum Zdrowia ForMed z Katowic https://www.cmformed.pl/oferta/dietetyka Dzięki ich dietetyk schudłam około 12 kilo i jestem z siebie bardzo dumna i zadowolona, że trafiłam do tego centrum. Dietetyk zleciła mi wszelkie badania, zrobiła dokładny wywiad no i opracowała indywidualna dietę. Trzymałam się jej 3 miesiące i efekt był jak należy, chudłam ok. 4 kilo na miesiąc. Powiem wam, że najlepsze jest, że efekt się utrzymuje już wiele miesięcy, nie mam jo-jo bo nabrałam zdrowych nawyków, wiele z nich zagościło u mnie już na stałe. Także dziewczyny warto wziąć się za siebie, oprzeć się na pomocy dobrego profesjonalisty, mieć dobre wyniki i mniej centymetrów w obwodach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 15-07-2020, 23:18
franekiks3 Mężczyzna franekiks3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

Moja mama zapisała siebie i tatę, żeby dietetyk ułożył im obojgu dietę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 16-07-2020, 08:49
ewet ewet is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 5
Domyślnie

a znacie dobrego dietetyka z Krakowa moze?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.