kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-06-2015, 21:12
efercia efercia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Kiedy to było..Ja nie pamiętam tego serialu..Widocznie on był słaby i widocznie bnardzo kiepsko się go oglądało; Pamiętam inne seriale teżtakie klasyczne. Przede wszystkim u mnie to był zbuntowany anioł. Z Zaciekawieniem to zawsze oglądałam i było to fajne dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-06-2015, 21:14
efercia efercia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Gdzie tam Świnoujście. Wszystko co ale nie to miejsce. NIe ma co tam robić zawsze są tam korki pełno jest tam Niemców i nie ma jak tam normalnie oddychać. Trzeba przede wszystkim jeździć do mniej zatłoczonych fajniejszych miejscowości. Można w spokoju usiąść na plaży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 14-06-2015, 00:03
geniuszek geniuszek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja tam wolę Świnoujście. W Międzyzdrojach jest dla mnie za dużo ludzi, tam można pojechać na jednodniową wycieczkę dodatkowo. Moi rodzice od lat jeżdżą niezmiennie do Świnoujścia, ja tam byłam kilka razy, ale zdecydowanie to najlepsze miasto nad morzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 15-06-2015, 16:49
werdana werdana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Też Międzyzdroje polecam. To jest taka aleja gwiazd i to jest bardzo dobre miejsce. Ja po prostu polecam wszystko co jest bardzo ważne i wszystko co może być bardzo dobre. Chociaż i tak Świnoujście jest przyjazne dla każdego. Ciężko tam czasem dojechać ale fajnie się tam jedzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-06-2015, 15:51
kinia87 kinia87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja zdecydowanie jestem za Świnoujściem. Nie mam pojęcia dlaczego, bo miasta są bardzo blisko od siebie, jednak zawsze uważałam, że Świnoujście jest mniej oblegane przez turystów, a właśnie Międzyzdroje są swego rodzaju mekką. Osobiście, subiektywnie - Świnoujście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-06-2015, 13:48
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie

Często jeżdżę nad morze, ale zdecydowanie najbardziej podobało mi się Ustce W zeszłym roku postawili nowy hotel w uzdrowiskowej części miasta, nazywa się Grand Lubicz. Polecam, jak chcesz porządnie wypocząć bo jest w spokojnej okolicy, blisko do plaży, a pokoje są w naprawdę wysokim standardzie http://www.grandlubicz.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-06-2015, 21:43
aiska88 aiska88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

My jak jeździmy nad morze to tylko Szczecin albo Gdańsk. Tam jest najładniej i najfajniej. Jak się wcześniej pomyśli o wypoczynku to można w fajnych cenach coś wynająć. Polecam te miejscówki Jestem ich wierną fanką. Fajnie się tam spędza urlop, szczególnie z dziećmi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 01-07-2015, 18:58
alicja91 alicja91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Witaj ja mogę polecić i jedno i drugie. W Świnoujściu mniej atrakcji i ciszej niż w Międzyzdrojach. Jeśli chodzi o nocleg na pewno coś znajdziesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 09-07-2015, 11:07
maanuelkaa maanuelkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Obie te miejscowości są piękne. Zresztą trudno nad polskim morzem znaleźć nieładną miejscowość. Ale jak dla mnie obie są zbyt zatłoczone i pełne turystów. Wolałabym którąś z mniejszych miejscowości obok, a tu przyjechać w ramach wycieczki. Cenię spokój podczas urlopu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-07-2015, 12:50
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Świnoujście - spokojniej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.