kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-04-2015, 18:19
toska90 toska90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Jeśli chodzi o zwykłe kuchnie to na pewno są tańsze ale mniej modne i już nie tak funkcjonalne jak kiedyś. Natomiast po zabudowę są wręcz idealne, wymierzone, nowe i naprawdę fajnie wyglądają. Mam taka i jestem zadowolona. tylko cena jest wyższa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-04-2015, 11:58
malenkaruda malenkaruda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 7
Domyślnie

Do minusów kuchni na wymiar zaliczymy w pierwszej kolejności wyższą cenę, jak również dość długi czas oczekiwania na realizację projektu. Nie da się ukryć, że gotowe kuchnie, czyli meble systemowe, kupisz dużo szybciej. Jednak biorąc pod uwagę, że kuchnia z założenia ma nam służyć wiele lat, to przecież kilka miesięcy poświęconych w oczekiwaniu na realizację- nie powinno stanowić problemu.

W kuchni spędzamy dużo czasu, jest ona nazywana często „sercem domu” i choćby dlatego decyzję o jej umeblowaniu warto dobrze przemyśleć. Lepiej opłaca się dobrze zaplanować projekt, ponieważ wszelkie zmiany na które wpadamy „po fakcie” okazują się zawsze bardzo czasochłonne i powodują dodatkowe koszty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-07-2015, 11:57
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Ja wcale tak długo nie czekałam. Może z 3 tygodnie... Tak więc nie musi byc to minus. Wszystko zależne jest od tego jak umówimy się z projektantami.Jestem bardzo zadowolona ze swojej kuchni na wymiar. Pomieszczenie jest zupełnie ustawne tak wiec kupno mebli gotowych byłoby totalnie bez sensu.Za to meble na wymiar dobrze się do niego dopasowały.
Meble zamawiałam w tym studio mebli kuchennych:
http://www.torusmeble.pl/

Znajduje się w Tychach ( chociaż wiem,ze mają również swoją placówkę w Gliwicach). Jestem bardzo zadowolona. Meble wysokiej jakości, bardzo dobrze dopasowane do charakteru wnętrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-07-2015, 02:11
Truda Truda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 7
Domyślnie

Jeżeli masz standardowe wnętrze, możesz kupić gotową, standardową kuchnię. Meble na wymiar są, moim zdaniem, niezbędne w przypadku nietypowych przestrzeni: skośny dach, długie i wąskie albo robione pod jakimś dziwnym kątem. W przypadku standardowej kuchni, standard będzie wystarczający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-07-2015, 14:04
ozanna ozanna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Jak masz już odpowiedni pomysł to możesz się zainteresować tą kuchnią na wymiar. Ale to przed tym musisz wszystko sobie odpowiednio pomierzyć i wszystko musisz zrobić tak jak to w książce piszę. Jeśli tego nie zrobisz to z Tobą będzie trochę kiepsko bo nie trafisz z wymiarami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-07-2015, 16:30
molivka molivka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Tylko i wyłącznie na wymiar. Jak już coś robić to porządnie, żeby dobrze wyglądało a przede wszystkim żeby było to dla nas praktyczne. Wiadomo że to kosztuje no ale w większości przypadków ta kuchnia ma wytrzymać kilka a nawet kilkanaście lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-07-2015, 11:53
mamanaetacie mamanaetacie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 29
Domyślnie

Zgadzam się z poprzedniczką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 05-08-2015, 06:39
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

My mamy kuchnię na wymiar bo inne meble by się nie zmieściły niestety. Teraz pozostało tylko dokupić stół i
krzesła drewniane. Bardzo długo szukałam kompletu pasującego do kuchennych mebli ale na próżno szukać. Dlatego postanowiłam kupić wszystko osobno. Dla mnie urządzanie domu to czysta przyjemność i aż mi się przykro robi, że prawie wszystko zrobione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 05-08-2015, 12:24
Kaniaz Kaniaz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 70
Domyślnie

Ile Was to wszystko wyniosło razem z mierzeniem i wykonaniem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-08-2015, 14:48
mmandarynaa mmandarynaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

kuchnia na wymiar to fajna sprawa bo wtedy wszystko można zrobić jak człowiek sobie wymarzy ale koszta są na pewno większe niż przy zwykłej kuchni. I po pewnym czasie łatwiej taką kuchnie nie na wymiar wymienić. Mniejsza strata kasy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.