kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 09-11-2020, 14:24
paulapaula123 paulapaula123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 22
Domyślnie

Mi się marzy objazdówka po ameryce południowej z itaką <3 w tym roku pewnie nie dam rady finansowo przez covid, ale mam nadzieje, że za rok się uda!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 10-11-2020, 14:59
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://presscontent.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 11-11-2020, 21:30
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

My w wakacje chcemy się wybrać na kanał elbląski rejs. Dzieciaki na pewno ucieszą się z rejsu a my się przez chwilę zrelaksujemy. Uwielbiamy tego typu rodzinne wycieczki a na mazurach jeszcze nie byliśmy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 28-06-2023, 10:03
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Nie wiem czy wiecie, ale obozy letnie mogą być doskonałą okazją dla dzieci do przełamania nieśmiałości i budowania pewności siebie. Dzieci mają okazję występować publicznie, prezentować swoje umiejętności i zdobywać pochwały za swoje osiągnięcia. To wzmacnia ich poczucie własnej wartości. Koniecznie przejrzyjcie sobie te propozycje https://www.kompas.pl/lato/obozy-zeglarskie . Jest tam wiele różnych opcji do wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 28-06-2023, 10:16
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Bardzo polecam korzystanie z firmy https://www.blueapart.pl/blog/177/1_...nty-w-jastarni do rezerwacji terminów w Jastarni. Ich strona jest łatwa w obsłudze, a proces rezerwacji jest szybki i wygodny. Zawsze możemy liczyć na profesjonalną obsługę i świetne apartamenty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 21-11-2023, 23:45
romasita romasita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 40
Domyślnie

Mozaika Jordanii - super wycieczka biura Konsorcjum.pl. Bogaty program wypełniony wieloma atrakcjami, a dla mnie najlepsza była przejażdżka jeepami po pustyni. Warto też wspomnieć, że jordańska wiza jest gratis. Super wspomnienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 22-11-2023, 00:59
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 446
Domyślnie

Ja z kolei jestem bardzo ciekawa, czy ktoś posiada własną łódkę i czy często wyjeżdża w różne miejsca korzystając z niej. Na pewno pod uwagę warto wziąć to, że przewożenie własnej łódki musi odbywać się specjalnym sprzętem, jakim są przyczepy podłodziowe . Kupuje się je u dystrybutorów lub można poszukać w ogłoszeniach prywatnych, jeśli ktoś sprzedaje używaną przyczepę. Dobiera się ją do konkretnych łodzi, czyli sprawdzając szerokość i długość łodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 18-03-2024, 13:40
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 490
Domyślnie

Podróżowanie bez ograniczeń zapewni Wam przyczepa campingowa. W tym temacie możecie śmiało zaufać specjalistom z https://shinetrailers.com/shine-camping/ Doskonale sprawdza się ona zarówno podczas dłuższych pobytów w jednym miejscu, jak i spontanicznych noclegów na łonie natury. Podróżując w niej zachwyci Was niezależność połączona z komfortem i bezpieczeństwem jakie oferuje. Ja jestem zachwycona i jestem pewna że Wy również będziecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.