kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-05-2015, 23:04
Jupif Jupif is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie Wykończenie ogrodu

Witam wszystkich!

Od kilku lat przymierzam się do doprowadzenia mojego ogrodu do stanu, o którym zawsze marzyłem i chyba właśnie nadszedł ten czas! Ostatnio skończyliśmy altankę, teraz przyszła pora na rośliny. Chciałbym porobić takie jakby alejki z roślinami. Do tego celu potrzebuję krawężnik granitowy. I tutaj pojawia się problem - skąd go wziąć? Zamówić przez internet, rozejrzeć się w stacjonarnym sklepie budowlanym czy może udać się do kamieniarstwa? Ktoś podpowie jak zdobyć krawężniki granitowe w dobrej cenie?

Ostatnio edytowane przez Jupif : 22-07-2015 o 14:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-05-2015, 16:13
Martyny Martyny is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Hm ja myślę, że warto najpierw się rozejrzeć w marketach budowlanych, zorientować się mniej więcej w cenie. Potem poszukać jakiś regionalnych dostawców, firmy kamieniarskie i sprawdzić czy przypadkiem ich oferta nie jest lepsza. Wtedy już mniej więcej będziesz miała pogląd na to jak się kształtują ceny no i jakość oferowanych produktów i może będziesz coś w stanie wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-05-2015, 08:22
MEGATAYLOR92 MEGATAYLOR92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Zamawianie przez internet opłaca się przy bardzo dużej ilości zamawianego materiału, inaczej to chyba nawet firma sprzedająca takie rzeczy nie będzie chciała przywozić. Popatrz w sklepach budowlanych. Chyba, że naprawdę masz parcie na kostkę granitową, to wynajmij transport i pojedź na południe Polski po ten granit. Chociaż myślę, że u Ciebie tez powinny być takie rezczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-05-2015, 11:49
Jupif Jupif is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tu nie chodzi o parcie na kostkę granitową Od zawsze marzyłem, żeby mój ogród wykończony był właśnie granitem Mam na myśli właśnie alejki, podjazd przed garażem, podłoże altanki, grill ogrodowy etc. Z tego, co zdążyłem się zorientować, w sklepach stacjonarnych taki kamień kosztuje krocie... Pomyślałem, że może faktycznie dobrą opcją byłoby zamówienie większej ilości materiału z transportem przez internet. Tylko czy macie jakąś sprawdzoną firmę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-05-2015, 18:02
NATALYAEVIL1528 NATALYAEVIL1528 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 9
Domyślnie

Granit w ogrodzie to super rozwiązanie. To trwały i solidny kamień, który przez lata będzie ozdobą ogrodu. Na Twoim miejscu szukałabym jakiegoś sklepu online, który sprzedaje granit, z doświadczenia wiem, że w sieci można sporo zaoszczędzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-07-2015, 11:40
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Szukałabym takiego kamienia w marketach budowlanych, ale po sezonie. Wtedy są wyprzedaże. Piszesz, że masz altanę, a nie zastanawiałeś się nad drewutnią? Można zamówić taką, która będzie miała także małe pomieszczenie do przechowywania, np. narzędzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-08-2015, 13:05
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

My właśnie potrzebujemy przetransportować sporo kamieni do swojego ogrodu, bo taki mamy pomysł na przestrzeń. Mieszkamy za zachodnią granicą, ale udało nam się znaleźć dobry transport towaru do Niemiec. Całkiem nam to dobrze wychodzi finansowo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-08-2015, 19:05
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

A my będziemy wykańczać ogród taką kostką http://www.betrix.pl/kostka-brukowa.html . Oczywiście nie sami bo to fachowo zrobić trzeba A z tego co słyszałam tu są profesjonaliści, którzy zrobią wszystko idealnie i kostka będzie na lata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-08-2015, 10:17
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

A w jaki sposób oświetlacie swój ogród? Ostatnio zauważyłem na stronie https://nexterio.pl/16428,16420,1642...e-parkowe.html własnie takie fajne latarnie i zastanawiam się, czy nie zastosować ich w swoim ogrodzie. Jakie jest Wasze zdanie na temat takich latarni? Macie u siebie takie? Jak tak to jak to wszystko wygląda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-12-2015, 15:15
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A jakie macie bramy wjazdowe do ogrodów. Mnie podobają się bramy przesuwne. Ale tu http://www.nice.pl/Produkty/Konfiguratory znajdziecie konfiguratory do różnych typów bram. Oczywiście dobiera sie je wg rozmiarów i ciężaru bram.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.