kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-10-2017, 12:42
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Ja z kolei borykam się z alergią na kurz i roztocza. Najgorzej jest, kiedy jestem u kogoś, w jakimś obcym pomieszczeniu. U siebie w mieszkaniu nie mam problemu, ponieważ używam środków, które zmniejszają poziom alergenów. Najbardziej zadowolona jestem ze sprayu Allergoff, którym spryskuję materace, tapczany i fotele. Częstotliwość kichania w domu jest wtedy dużo mniejsza, więc jeśli macie podobny problem, to polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-10-2017, 17:48
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Córka ma alergię na kurz, także cały czas sprzątamy u nas... Na szczęście od niedawna mam odkurzacz automatyczny Mamibota więc jest lżej. Do tego planuje te zakupic oczyszczac powietrza, ale musze jeszcze poczytac o nich szerzej, zeby od razu kupic taki porzadny. Cieżko jest żyć z taką alergią, trzeba naprawdę dbać o porządek w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-11-2017, 12:58
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Alergia jest paskudna.
Znajoma ma na nikiel.
A ten znajduje się w biżuterii, garnkach, kluczach, sztućcach czy też obudowie telefonu.
Mamy więc z nim styczność na co dzień.
Tutaj możecie na ten temat dowiedzieć się więcej https://alergiananikiel.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-11-2017, 16:32
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja prawdę mówiąc dopiero niedawno odkryłam, że mam alergię i to dzięki testom alergicznym, do których namówiła mnie moja koleżanka, która była prawie pewna, że jestem alergikiem. Zdecydowałam się na tą ofertę http://febumed.pl/testy-platkowe-naskorkowe/ . Okazało się, że mam alergie na bardzo wiele związków i musiałam zmienić sposób swojego życia, kosmetyki, dietę, ale opłacało się, bo zmiany są coraz mniejsze i myślę, że niedługo w ogóle ich nie będzie,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-11-2017, 13:34
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ja za to jestem astmatykiem. Na http://www.totylkoastma.pl/bibliotek...choroby,3.html można przeczytać na czym ona polega, jaki ma przebieg i jak ją leczyć. Dużo osób niestety uważa, że jest to choroba, która na niewiele nam pozwala. A wcale to nie jest prawdą. Wystarczy popatrzeć na sportowców. Bardzo duża część z nich choruje właśnie na astmę i to wcale nie hamuje ich przed zdobywanie nagród sportowych i życia pełną piersią. Przy łagodnym przebiegu astmy oskrzelowej nie ma z żadnych problemów aby żyć normalnie. Jeśli zaś chodzi o ostry przebieg choroby to utrudnia ona normalne funkcjonowanie, ale też taki przebieg choroby zdarza się bardzo rzadko. Dużo osób myli objawy astmy z objawami alergii. Z resztą alergia, gdzie objawami są duszności może przerodzić się w astmę. Także mimo wszystko lepiej nie zostawiać alergii nie leczonej. Najlepiej jak mieć alergię to jako dziecko, bo wchodząc w okres dojrzewania można z tej alergii wyrosnąć, szczególnie jak nie miała ona jakiś mocnych objawów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-11-2017, 17:50
izabell izabell is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 14
Domyślnie

powiem wam że mi w walce z alergią pomógł montaż odkurzacza centralnego. wiecie wszystko zbierało sie na tej wykładzinie poniewaz mam zwierzeta i nie nadązałam ze sprzataniem tej sierści. mąż kupował go z tej strony i na prawdę musicie sie przekonać https://centralne-odkurzacze.net/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 22-03-2018, 08:45
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Alergia jest tak samo nieznośnym "przyjacielem" organizmu, jak nietolerancja pokarmowa. Jedno i drugie niezdiagnozowane i nieleczone męczy okrutnie. Dlatego, zawsze kiedy podejrzewamy jedno albo drugie, warto wykonać odpowiednią diagnostykę. Przede mną nietolerancja pokarmowa testy. Zobaczymy, co z tego wyjdzie..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 07-04-2018, 10:34
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Wciąż jest jeszcze wiele osób, które w ogóle nie mają pojęcia o swojej alergii. Są jakieś drobne objawy, ale dużo osób unika testów alergicznych, które polegają na nakłuwaniu skóry lub mają po prostu do tego przeciwwskazania. Ale na szczęście stworzono coś takiego, jak teksty alergiczne badana z krwi. Na ich temat można przeczytać sobie więcej na stronie https://alergiczne.info/testy-alergi...giczne-z-krwi/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-04-2018, 21:54
Aleshax Aleshax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

A które z testów są lepsze ? Te zwykłe na skórze czy z krwi ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-04-2018, 08:32
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Znam temat alergii aż za dobrze bo dotyczy i mnie i moich dzieci. Cały czas uczę się walczyć na różne sposoby z najbadziej dokuczliwymi objawami takimi jak kichanie, katar czy wiecznie łzawiące oczy. Szukam informacji w sieci i jakiś czas temu udało mi się znalezc ciekawy artykuł związany z najlepszymi sposobami na alergię http://aptekapro.pl/7-sposobow-na-alergie-wiosna/. Przyznam, że od niedawna stosujemy rekomendowany we wpisie olej z czarnuszki i faktycznie zauważyłam u siebie dużą poprawę także warto zapoznać się ze szczegółami
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.