kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 04-12-2018, 20:15
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domy¶lnie Zaproszenia ¶lubne

W tym sezonie w jakich kolorach s± najmodniejsze zaproszenia slube? Kusz± mnie zaproszenia ¶lubne pastelowe. Co s±dzicie? Czy jednak postawiæ na klasyczn± biel? Sama ju¿ nie wiem... Nie chcê ¿eby zaproszenia by³y zbyt nudne...
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-03-2019, 08:40
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domy¶lnie

Ja ostatnio widzia³am bardzo ³adne, personalizowane zaproszenia w sklepie internetowym Zaproo. Mo¿na je tam zamówiæ on-line, a przy wiêkszym zamówieniu skorzystaæ z darmowej dostawy. Ich karnety na ¶lub s± bardzo eleganckie i nietuzinkowe, wydaje mi siê, ¿e cenowo wypadaj± bardzo atrakcyjnie
Je¶li natomiast bêdziecie potrzebowali takich zaproszeñ na inn± okazjê, to równie¿ tam znajdziecie
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-03-2019, 06:05
damian336676 Mê¿czyzna damian336676 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domy¶lnie

Teraz za zaproszenia ¶lubne p³aci siê bardzo du¿o pieniêdzy.Ja o tym naprawdê wiem bardzo dobrze bo kupowa³em ostatnio.
__________________
akmel.eu

Ostatnio edytowane przez damian336676 : 04-03-2019 o 06:13.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-03-2019, 20:20
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domy¶lnie

Ile czasu przed ¶lubem kupowali¶cie zaproszenia? My pobieramy siê w 2021 roku ale ju¿ powoli wszystko ogarniamy. Mamy salê, ko¶ció³, DJ-a i znale¼li¶my ¶wietne zaproszenia na http://zaproo.pl/ Zastanawiam siê czy mogê ju¿ zamawiaæ czy jeszcze chwilê poczekaæ. Jak uwa¿acie? Chcia³abym daæ ju¿ zaproszenia rodzinie z Niemiec z któr± nie widujemy siê czêsto a w czerwcu bêdzie okazja sie spotkaæ i wrêczyæ zaproszenia.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-04-2019, 16:41
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domy¶lnie

Za zaproszeniami warto siê rozgl±dn±æ tutaj https://farrowdesign.pl . Maj± tam szeroki wachlarz ró¿nych motywów takich zaproszeñ, tre¶æ sami mo¿ecie dostosowaæ do siebie. No, a wszelkie dane mo¿na spersonalizowaæ. To zaproszenie jest dostosowane dla najbardziej wymagaj±cych.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-04-2019, 16:45
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domy¶lnie

£adne s± zaproszenia rêcznie robione.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-04-2019, 10:27
majcherowa majcherowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 14
Domy¶lnie

Mi najbardziej podobaj± siê zaproszenia z w³asnymi zdjêciami albo takie do¶æ kontrastowe - bia³o granatowe, bia³o-czarne albo chocia¿by takie mniej oczywiste jako szaro-¿ó³te
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-04-2019, 16:11
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domy¶lnie

Naprawdê piêkne i eleganckie zaproszenia na ¶lub mo¿na znale¼æ tutaj - https://www.papieritusz.pl/kolekcja-...szenia-slubne/. Z pewno¶ci± co¶ siê Wam spodoba, bo ja znalaz³am co najmniej kilka wzorów, z których ciê¿ko mi wybraæ ten jeden bo wszystkie s± takie ¶liczne A chcia³abym ¿eby zaproszenia zrobi³y dobre wra¿enie na go¶ciach.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.