kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 29-08-2018, 13:08
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeżeli chodzi o ćwiczenia to warto sie zaopatrzyć w potrzebna do tego wiedzę. Bez wiedzy mozesz zrobić sobie jedynie krzywdę http://klataplecybarki.pl/cwiczenia-...enuj-wszedzie/ Warto się zapoznać z tym artykułem na bardzo mądrym portalu tematycznym o siłowni oraz diecie. Po za tym mozesz również oglądać wiele tutoriali jak ćwiczyć i czego nie robić. Warto sie zapoznać zanim zaczniesz wariować na siłowni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 16-09-2018, 23:19
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

trzeba tak dobierać składniki, żeby dieta była zrównoważona i powoli wracać do normalnego jedzenia przy zachowaniu zdrowych nawyków
ja swój jadłospis oddałam w ręce profesjonalnych kucharzy z wygodnadieta.pl i jestem niesamowicie zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 29-09-2018, 19:05
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Bezpieczne odchudzanie? Na moje to tylko dzięki stopniowej zmianie nawyków, albo dzięki współpracy z dietetykiem. Fajną klinikę z naprawdę dobrymi specjalistami znajdziecie tutaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 29-09-2018, 23:19
milenka8 milenka8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 17
Domyślnie

Bezpieczne odchudzanie przede wszystkim powinno być prowadzone przez dietetyka. Bynajmniej taka jest moja opinia na ten temat, ponieważ za dużo już słyszałam o zbyt drastycznych dietach.Dietetyk za to ułoży cały jadłospis, odpowiednie porcje i wtedy wiadomo, że wszystko jest pod kontrolą, możecie jeszcze się poradzić lekarzy w szybki sposób tutaj https://lekarzpomaga.pl/ . Ja bardzo często z tego korzystam i zawsze otrzymuję fachową pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 01-10-2018, 07:57
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Myślę, że w takiej sytuacji możesz pomyśleć o takim rozwiązaniu jak tabletki na odchudzanie. Oczywiście warto do tego dobrać odpowiednią dietę - no i regularna dawka ruchu też na pewno nie zaszkodzi. Pamiętaj o tym, że trzeba mieć w sobie dużo samozaparcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 01-10-2018, 08:55
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 989
Domyślnie

Ja schudłam dzięki trzymaniu diety, ćwiczeniom no i uwaga, mój sekret to herbatki ziołowe jako suplementy diety. Nie może być nic lepszego, tak sądzę. Nic nas to nie kosztuję, wieczorkiem wypijamy herbatkę, tak jak zwykle, tylko jakąś taką, która pomoże nam w utracie kg. Ja zamawiam zazwyczaj z izielnik https://www.izielnik.pl/ bo mają szeroki wybór produktów i to mój ulubiony sklep, który poznałam dzięki swojej mamie. Co sądzicie? Stosuje ktoś herbatki? Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 28-12-2018, 21:14
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Jeśli męczycie się z nadmiarem tłuszczu na brzuchu to polecam zagłębić się w lekturę artykułu abnehmen-pillen . Dla mnie to zbawienie, w końcu pozbywałam się tych nieestetycznych fałdek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 03-01-2019, 13:05
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja się odchudzam z Wygodnądietą, z nimi mam pewność, że robię to zdrowo i bezpiecznie. Posiłki mam odpowiednio dostosowane do swoich potrzeb, wszystko smaczne i zdrowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 04-01-2019, 13:06
Raclawa4's Avatar
Raclawa4 Raclawa4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 5
Domyślnie

Nie mam zdania w tym obszarze tematycznym. Nie bardzo się na tym znam.
__________________
Czasami ceni się kogoś za bardzo, aby można go było pokochać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 05-01-2019, 04:47
ewakruk446 ewakruk446 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Zgadzam się ! Konsultacja jest bardzo wskazana. Dobrze też poczytać o zdrowiu na sprawdzonych portalach typu dobrezdrowie24.pl. Powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.