kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 17-11-2017, 12:59
KaczmarekJan KaczmarekJan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej połączyć porządną dietę ze sportem. Oczywiście mówię tutaj o takich sportach jak bieganie czy też jazda na rowerze. Na stronie http://sieaktywuj.pl/dolegliwosci-ukladu-ruchu/ są jednak bardzo ciekawe ostrzeżenia odnośnie tego, w jaki sposób możecie nabawić się kontuzji, stosujcie je, a włos wam z głowy nie spadnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 31-12-2017, 19:18
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

ja na Twoim miejscu bym nie przyspieszała redukcji wagi, bo to może nie dać zdrowych efektów. Możesz później szybko przybrać czyli mieć tzw efekt jo-jo. Dieta musi być zróżnicowana, którą tzreba wspomagać ćwiczeniami. Dobrze raz na jakiś czas wypić roztwór dicopeg 10g, żeby nie dopadły nas problemy trawienne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 02-01-2018, 14:04
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Myślę, że sensownie sięgnąć po jakieś tabletki wspomagające odchudzenie. Ciekawi mnie ten produkt: avis phenq . Czytałam w składzie, że zawiera np. chrom (hamuje apetyt), L-karnitynę (spalacz tłuszczu), ekstrakt z kaktusa Nopal (dodaje energii i zawiera błonnik) i inne. Dosyć ciekawy produkt. Co Wy o nim sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 18-06-2018, 15:58
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Zgadzam się, dieta jest bardzo ważna, ale nie zapominajcie o aktywości fizycznej! Jeśli nie chcecie iść na siłownię (też za nią nie przepadam), to polecam grupowe zajęcia fitness! Jeżeli jesteście z Wrocławia, to w szczególności polecam http://www.topfitness.pro/zajecia/ . Na pewno wam się tam spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 19-06-2018, 11:51
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Nie ma jakiś magicznych sposobów, jedynie odpowiednia dieta i ćwiczenia są w stanie zapewnic trwałe i fajne efekty. Dlatego ja regularnie wykupuje sobie ten pakiet https://fitmuscle.pl/dieta-i-trening...ieta-full.html za 350 zł mam 4-tygodniowy plan treningowy
Określenie odpowiedniej kaloryki Optymalne ustawienie makroskładników
7-dniowy jadłospis Rozpiska ogólnych zasad diety Rozpiska suplementacji
Interpretacja badań laboratoryjnych. Kiedys za dietytka płaciłam 500 zł a nie miałam połowy tego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 19-06-2018, 12:25
kubus44 Mężczyzna kubus44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 1
Domyślnie

Połącz swoją dietę ze sportem i wszystko powinno się udać.
__________________
superaikido
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 21-06-2018, 15:02
Salt90 Salt90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 3
Domyślnie

Wspomnę, że miałam ogromną tuszę. Walczyłam z nią wiecznie, wszakże bez skutków. Dawno temu znalazłam w necie stronę, która umożliwiła mi zaryzykować wstępny krok. Były to wakacje uzdrawiające i odchudzające. Musiałam przymusić się wyjazdem i kontrolą poprzez kogoś innego. Efekt - utraciłam 50 kg nadto bez efektu jojo. Polecam z całego serducha kobietki salthouse.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 21-01-2019, 10:14
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

A takie zabiegi wyszczuplające? O tym w ogóle myślałaś? Ja od siebie mogę polecić ten - https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ Sporo centymetrów mi uciekło dzięki temu a zabiegi są krótkie bo trwają jakieś 25-30 minut i z głowy. więc nie trzeba mieć ogromnych pokładów czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 07-02-2019, 07:34
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Myślę, że warto rozważyć przyjmowanie jakiegoś spalacza tłuszczu. Oczywiście to nie zastąpi diety i ruchu ale jest dodatkiem, który wspomoże odchudzanie. Zerknij na ofertę activlab http://www.activlab.pl/pl/c/Promocje/218 . U nich kupisz dobre preparaty przyspieszające walkę z nadprogramowymi kilogramami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-02-2019, 15:15
BeautifulMind BeautifulMind is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 7
Domyślnie

nie polecam spalaczy tłuszczów, to jest pic na wodę dla kobiet które w tydzień chcą zrzucić 20 kg tylko zbilansowana dieta i sport jako dodatek (wiem, bo to przerabiałam).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.