kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 01-07-2018, 16:52
Konwalijka Mężczyzna Konwalijka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Też uważam, że najlepsze polskie wakacje, w tym kraju jest tyle do obejrzenia, że nie ma się gdzie spieszyć, aby obejrzeć świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 10-07-2018, 14:47
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Nie koniecznie trzeba spędzać wakacje nad morzem albo w górach. Jest wiele innych ciekawych miejsc do odwiedzenia. Można też trochę zaoszczędzić. Gdybyście byli w okolicach Nowego/Starego Sącza, to możecie się zatrzymać w Oazie pod Bocianem, na Noclegi w Starym Sączu można obejrzeć pokoje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 10-07-2018, 18:20
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Może wypad w góry do Bukowiny?
My jesteśmy zachwyceni tym miejscem
Zawsze nocujemy tutaj http://willamajerczyk.com/
W te wakacje tez się wybieramy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-07-2018, 23:05
Rudi41 Rudi41 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Dalej szukam miejsca gdzie wyjadę odpocząć.

___

http://opinie-zabawki.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 18-07-2018, 11:13
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

A co robicie z dziećmi na wakacje? Jeździcie z nimi, zostawiacie ze znajomymi albo rodziną, czy może wysyłacie je na jakieś obozy albo kolonie? Mowa tu oczywiście nie o szkrabach, ale nieco starszych pociechach : ). Ja ostatnio zastanawiałam się, czy nie zafundować córce przygody i wypuścić ja poza granice – oczywiście w ściśle kontrolowanych warunkach organizowanego wyjazdu, takiego, jak np. te https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne : ). Fajna oferta, wszystko wygląda w porządku, córce chyba by się spodobało. No bo nie zawsze takie plany, na jakie z mężulkiem bym chciała się zdecydować będą zachwycające dla córy i vice versa, ona ma chyba nieco za dużo energii czasami dla nas, więc nie chciałabym, żeby się jakoś nudziła. Któraś z Was próbowała już wcześniej czegoś podobnego? Czy wolicie jakieś inne możliwości?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 19-07-2018, 00:49
Micolo Micolo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ciekawą ofertę prezentuje ta firma.

___

angielski dla dzieci bielsko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 19-07-2018, 10:12
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Ja najczęściej jeżdżę do Trójmiasta i wtedy biorę dzieci ze sobą, bo tutaj jest mnóstwo atrakcji dla nich park trampolin, wielkie place zabaw i plaża to tylko kilka. Śpimy zawsze w Starej Karczmie: http://www.starakarczma.com.pl/ bo na miejscu jest cicho, a jest świetnie zlokalizowana Niedaleko jest tramwaj, którym można dojechać do centrum miasta albo na plażę - idealnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 19-07-2018, 18:13
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Jeżeli szukasz miejsca gdzie spędzisz świetne rodzinne wakacje nad naszym morzem to śmiało mogę powiedzieć, że miejscowość Dziwnów jest do tego idealnym miejscem! Możesz wynająć domek bądź apartament w http://www.morskachatka.pl/ mają bardzo fajnie przygotowane i czyste domki, gdzie po męczącym dniu można się porządnie wyspać i posiedzieć w gronie rodziny i znajomych przy grillu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 21-07-2018, 14:26
Celli45 Celli45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Cały czas stoję przed wyborem odpowiedniego miejsca.

___

strona www

Ostatnio edytowane przez Celli45 : 21-07-2018 o 14:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 21-07-2018, 15:40
Alexa555 Alexa555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 92
Domyślnie

Jak doznajesz zmęczenie oraz potrzebujesz oddechu, z dala od ludzi i miejskiego tłumu to wspaniałym pomysłem będzie hotel Mikorzyn. Istnieje tam bogactwo rozrywki oraz piękna natura, która wypełni Cię witalnością. Ja tak miałam, że wyruszyłam z najbliższymi i odsapnęłam w 100 %. Polecam wszystkim znużonym pensjonat ślesin.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.