kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-05-2018, 19:34
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Wybierając farby do włosów trzeba zawsze decydować się na dobre marki, które będą bezpieczne dla włosów (np. https://www.gobli.pl/alfaparf-evolut...a-paleta-p2833). Przede wszystkim trzeba wybierać farby delikatne, które nie wysuszą ani nie zniszczą włosów. Źle przeprowadzona koloryzacja może zrobić spustoszenie na waszych włosach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-05-2018, 23:05
adka33 adka33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 17
Domyślnie

Jedynie u fryzjera revlon Mają rewelacyjne i trwałe kolorki Ale ważna kwestia, trzeba sprawdzić czy mają hologram na opakowaniu. Podróbki farb ponoć w salonach można znaleźć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-06-2018, 22:31
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Generalnie trzeba uważać, żeby było farba była odpowiednio delikatna dla naszych włosów. Warto czasami pójść do fryzjera by zrobił malowanie profesjonalnie. Ja sama rozjaśniałam itd i źle się to skonczyło, bo włosy wypadają, ostatnio troche pomogła mi cała seria kosmetyków z http://dermastic.eu/, generalnie i plastry i serum są świetne. Oczywiście używam także szamponu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-07-2018, 13:49
thannaaa thannaaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 53
Domyślnie

fakt, samemu farbować to ryzyko i ja też wolę u fryzjera. jednak jak juz farbuję sama to używam garnier oil, wychodzi mi bardzo ładny blond i co najważniejsze to bez rozjaśniacza!


_________________________
Regenera Activa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-09-2018, 10:01
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Zanim sięgniecie po farby do włosów zobaczcie tę propozycję https://www.bee.pl/9508-henna-khadi Henna jest oparta na naturalnych składnikach, zdrowa dla naszych włosów, nie niszczy ich. Wybór kolorów bardzo duży, każda znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 09-11-2018, 12:16
paseczek paseczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 38
Domyślnie

Ja stosuję naturalne farby do włosów, które tak bardzo ich nie niszczą. Szczególnie spasowała mi farba sanotint light - polecam, moje włosy są po niej piękne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-12-2018, 18:00
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Sklad farby jest mega ważny! Tak naprawde od tego zalezy pozniej stand naszych wlosów, a jesli ktos ma bardzo wrazliwe i juz podniszczone wlosy ciaglym farbowaniem, to jednak zdecydowałabym sie raczej na lekka koloryzacje. Dobry sklad ma chociazby matrix krem do koloryzacji z ekobieca.pl bez amoniaku w dodatku dziala regenerujaco na wlos wiec swobodnie mozna go stosowac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-04-2019, 14:24
Annabell's Avatar
Annabell Annabell is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja używam farby z tej marki od dłuższego czasu. Zamawiam farby głównie z internetu tak jak i inne produkty fryzjerskie. Teraz zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty sklepu profryzjer.pl znacie? Jestem zainteresowana nowymi silikonowymi pędzelkami do farbowania włosów. https://profryzjer.pl/sylikonowy-ped...owania-mietowy muszę przyznać, że takich jeszcze nie używałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-04-2019, 12:50
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Zależy na jaki będziesz farbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 02-05-2019, 21:07
krzyzet Mężczyzna krzyzet is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.