kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-05-2022, 20:40
joas28 joas28 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 68
Domyślnie zdrowa żywność

Hej, słyszałam o produktach od https://ekochatka.pl/. Co sądzicie na temat zdrowa żywność z tego sklepu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-05-2022, 14:48
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Dzień dobry. Najczęściej robię zakupy w sklepie Agnex. Mają dobre produkty. Robię zapasy na cały miesiąc, więc zawsze załapię się na darmową dostawę. Ostatnio kupiłam ryż brązowy https://sklepagnex.pl/pl/p/Ryz-brazowy-1-kg-/1817, bo zawsze chciałam spróbować. Trochę długo się gotuje, ale jest pyszny i zdrowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-05-2022, 11:29
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Jeśli ktoś z was szuka jakiegoś sklepu ze zdrową żywnością oraz suplementami diety, to zachęcam zajrzeć tutaj oleofarm24.pl Mają naprawdę spory asortyment, w tym, wiesiołek olej w bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdziecie tutaj zarówno różnorodne oleje, ale i nie tylko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-06-2022, 11:09
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

Przyznam sie wam tak szczerze, ze kiedys nie zwracalam uwagi na to , jaka zywnosc kupuje.. zylam w biegu to i jadlam w biegu, az w koncu odbilo sie to na mojej wadze i na stanie zdrowia. teraz jestem pod opieka pani dietetyk z kliniki leczenia otylosci w szpitalu medicover, super sprawa. Wsparcie i motywacja na kazdym kroku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-07-2022, 17:44
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

A uprawiacie tez swoje ziola? to fajna opcja na pewna, zdrowa zywnosc w domu u mnie rosnie mieta, melisa, bazylia i szczypiorek w doniczce
i super wzbogacaja smakowo dania ktore przygotowuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-07-2022, 21:59
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Co do zdrowej żywności to warto patrzeć na to, by produkty były BIO jak np. te owoce https://fitorsweet.pl/Orzechy-i-baka...---Solida-Food . Jednak sposób uprawy ma wpływ na późniejszą jakość produktu. A jeśli ktoś chce się zdrowo odżywiać to najlepsze rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-07-2022, 12:45
Stefan714215 Mężczyzna Stefan714215 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 5
Domyślnie

Każdy powinien jeść zdrową żywność dla własnego zdrowia.
__________________
eltrox

Ostatnio edytowane przez Stefan714215 : 07-07-2022 o 10:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-07-2022, 08:50
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Zdrowa i ekologiczna żywność ma wielką moc wybierając produkty starajcie się wybierać takie najmniej przetworzone. oleje tłoczone na zimno ( nierafinowane) można kupić w sklepie gospodarstwa rolnego Wielkie Rychnowo https://olejewielkierychnowo.pl/. Warto zajrzeć jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca - duży wybór, konkurencyjne ceny i świetna jakość produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-07-2022, 10:36
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Zawsze warto porównać oferty. Tym bardziej, że jest teraz wiele sklepów oferujących produkty wysokiej jakości. Ja mogę zostawić namiar na sklep Biokredensik https://biokredensik.pl/ . To sklep ze zdrową żywnością w Krakowie, który prowadzi sprzedaż online. Asortyment jest szeroki. Wszystkie produkty od sprawdzonych producentów, certyfikowane - bio i ekologiczne. Kasze, mąki, nasiona, kawy, herbaty itp. Dobre ceny i szybka realizacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-07-2022, 14:04
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Jeśli chodzi o zdrową żywność to warto stawiać na produkty, które są dobrej jakości i wszystko jest na bazie naturalnych produktów i często też najwyższej jakości. Warto zastanowić się olej słonecznikowy czy rzepakowy który wybrać? Jeśli cenisz zdrowe produkty, zachęcam do przemyślenia tematu jakim jest wybór odpowiedniego oleju. Wybierz dla siebie zdrowie , a co za tym idzie dobre samopoczucie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.