kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 10-12-2019, 10:54
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

ja co prawda zaraz po maturze wyjechałam na kilka miesięcy za granicę więc zrobiłam sobie rok przerwy ale zaraz po powrocie złożyłam papiery na fizjoterapię na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie http://mum.edu.pl/. Jestem już na 2gim roku i jest ok, fajne zajęcia ( dużo praktyk), ciekawi wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i akademickim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 10-12-2019, 19:04
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

ooo kiki998 witaj w klubie też studiuje na MUM-ie z tym, ze na pielęgniarstwie Rzeczywiście składając tu papiery można być pewnym wysokiego poziomu nauki i możliwości poznania wielu ciekawych ludzi i mam tu na myśli i studentów i wykładowców
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 15-12-2019, 18:52
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Sporo osób sobie robi właśnie taką przerwę, może nawet warto bo jest czas na zastanowienie sie czy studia faktycznie się przydadzą. Jeśli byście się zdecydowali i interesujecie się zarządzaniem albo ekologią to na uczelni http://www.wseiz.pl/en/studia znajdziecie wiele interesujących kierunków z tych wydziałów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 15-01-2020, 21:50
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Jestem zdania, że szkoła policealna nie jest złym pomysłem jeżeli wiesz co chcesz robić w przyszłości. A m.in w szkole Cosinus m.in u mnie w Łodzi mają bardzo szeroki wybór konkretnych kierunków medycznych, jak technik masażysta, opiekun medyczny, osób starszych itd. Na które zainteresowanie jest bardzo duże, dlatego warto wcześniej złożyć papiery na chęć nauki. No i nadal są darmowi, a co do jakości zajęć i przygotowania nauczycieli na profilu Opiekuna Medycznego nie mogłam narzegać, bo bez problemów zdałam egzaminy końcowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 20-02-2020, 21:44
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

Szkoła policealna nie jest złym pomysłem, przecież to wszystko zależy od danej osoby. Ale jeśli myślisz o lepiej płatnej pracy to lepiej ukończyć studia i na porządnym kierunku jak http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzia...anie-aplikacji - teraz programowanie jest w cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 24-02-2020, 10:47
malutka_alutka Mężczyzna malutka_alutka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie

Zgadza się, ale można też, jeżeli nie chcesz iść na studia, wybrać inne dokształcanie - np. możesz sprawdzić ile kosztuje kurs na cnc, bo operatorzy maszyn cnc mają naprawdę wzięcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 25-02-2020, 15:20
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Osobiście nie jestem zwolenniczką uczenia się w szkole policealnej, lepiej ten czas poświęcić na studia i zdobyć dyplom uczelni wyższej. Tutaj https://www.ssw-sopot.pl/wzornictwo/ znajdziesz bardzo ciekawy kierunek związany z architekturą, na pewno będzie po nim łatwo o pracę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 28-02-2020, 19:15
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Warto zrobić odpowiedni research a także zadać sobie pytanie ,w czym czujemy się najlepiej. Obecnie bardzo opłacalne są teraz public relations studia - zapewnią nam to dobrze płatną pracę, szczególnie,że sporo firm i agencji poszukuje osób na stanowiska doradcze po takich studiach. Warto wybrać uczelnię, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom studentów i oferuje studia w wymiarze stacjonarnym i niestacjonarnym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 02-03-2020, 15:25
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

A co powiecie na takie rozwiązanie jak szkoła policealna lublin? Czasem to nawet lepsza opcja niż studia. Zapoznacie się z ofertą szkoły policealnej Kursor: https://www.kursor.edu.pl/studium-policealne/lublin/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 06-03-2020, 14:14
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Myślę, że branie udziału w różnego rodzaju kursach, to świetna okazja do tego, aby zdobyć niezbędne umiejętności, a także nauczyć się pracy z klientem i dowiedzieć się, jakie są jego potrzeby Kurs stylizacji ubioru 2 stopnia kraków to mój wybór. Już nie mogę się doczekać, aż się zacznie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.