kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #231  
Stary 13-12-2022, 00:33
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Hej, myślę, że mogę Wam także polecić takie szkolenie https://emtg.pl/wedding-planner/ z organizowania ślubów. Ja odkryłam do tego smykałkę przy organizacji mojego ślubu i od razu pomyslałam, że jest to dobry pomysł na biznes. Dzięki szkoleniu bardzo dużo się nauczyłam, więc zdecydowanie polecam wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #232  
Stary 20-02-2023, 10:32
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

A co powiecie na takie rozwiązanie jak Train The Trainers ? Właśnie widziałam, że jednak szkolenia tutaj są bardzo wartościowe, dodatkowo osoby pracujące tutaj potrafią skutecznie przekazywać wiedzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #233  
Stary 21-02-2023, 07:43
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

A z jakiej dziedziny szukacie szkoleń? Bo jeśli potrzebujecie coś dla branży spawalniczej to warto skorzystać ze szkoleń organizowanych przez Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku https://solidneszkolenia.pl/szkoleni...enia-spawaczy/. Firma oferuje szkolenia ze spawania różnymi spoiwami i różnymi technikami, prowadzą je doświadczeni instruktorzy, a po szkoleniu otrzymuje się odpowiednie uprawnienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #234  
Stary 01-03-2023, 00:09
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

W Centrum Medycyny Estetycznej w Szczecinie oferowane są szkolenia medycyna estetyczna szczecin . Zostały one specjalnie przygotowane dla kadry medycznej, a nacisk położony jest tutaj na praktykę. Dzięki temu można zdobyć wysokiej jakości wiedzę i umiejętności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #235  
Stary 01-03-2023, 12:03
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie byłby dostępny kurs f gazy. Nie ukrywam, że od dawna chciałam rozpocząć szkolenie z zakresu pomp ciepła i słyszałam, że w tej firmie fgazy.a-cademy.pl oferują tego typu usługi. Dajcie znać, jeżeli wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #236  
Stary 17-03-2023, 12:53
pattryk pattryk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 44
Domyślnie

Firma Time Group poszukuje pracowników ochrony, najlepiej z orzeczeniem o niepełnosprawności https://time-group.com.pl/praca-dla-...lnosprawnosci/

TIME GROUP zapewnia:
-Stabilną i bezpieczną pracę ze wszystkimi świadczeniami zgodnie z umową o pracę
-Wynagrodzenie zawsze na czas
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji
-Pełne umundurowanie i niezbędne wyposażenie pracowników ochrony
-Elastyczny harmonogram pracy
-Godne warunki zatrudnienia w solidnej firmie, która istnieje na rynku od ponad 15 lat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #237  
Stary 19-03-2023, 17:21
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Może kurs brygadzisty będą dobrym tropem dla Ciebie, szczególnie jeśli planujesz działania w tym zakresie w przyszłości? Polecam szczególnie zajrzeć na stronę https://trenerzy.pl/szkolenia-dla-menedzerow-produkcji/ gdzie trafisz na wszelkie niezbędne wiadomości. Koniecznie sprawdź ofertę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #238  
Stary 21-03-2023, 07:45
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

jeśli macie stresującą pracę na co dzień to koniecznie pomyślcie o szkoleniu, na którym nauczycie się zarządzać tym stresem. to przyda się chyba każdemu z nas, bez względu na wykonywany zawód. Takie kursy organizuje na pewno firma https://szkolenia-torun.pl/ z Torunia. Wysoki poziom zajęć, doświadczeni trenerzy, rozsądne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #239  
Stary 22-03-2023, 12:49
TeraWer87 TeraWer87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2022
Posty: 2
Domyślnie

Czy wiecie może, kto prowadzi szkolenia BHP Nowy Sącz? Do kogo najlepiej się zgłosić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #240  
Stary 26-03-2023, 16:38
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Mnie zainteresowały ostatnio szkolenie f gazy - całkiem ciekawa sprawa, jeśli chcecie pracować przy urządzeniach ciepłowniczych czy chłodniczych. Z pewnością pozwala także na duży rozwój
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.