kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 27-11-2021, 17:34
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Jeśli chodzi o akcesoria takie jak choćby przewijak, ręczniczk czy kocyki to ja zamawiałam sobie z Ceba Mają duży wybór, świetną jakość i rzeczy są z przyjemnego materiału I co ważne, nawet po praniu nic się z nimi nie dzieje, nie mechacą się ani nie rozciągają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 13-12-2021, 16:42
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

cześć wszystkim, a czy możecie mi proszę powiedzieć gdzie kupowaliście fotelik dla swoich maluchów? aktualnie zastanawiam się nad opcją zakupu ze strony https://mamaija.pl/foteliki-samochod...e-0-18-kg.html myślę że każdy ich zna, prawda ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 24-01-2022, 13:28
hjohnston's Avatar
hjohnston hjohnston is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 1
Domyślnie

Każdy, kto ma dzieci, wie, jak szybko wyrastają z ubrań. A gdyby można było sprzedawać za małe ubrania i za zarobione na nich pieniądzach kupować nowe? Taką możliwość dają portale z darmowymi ogłoszeniami.


___________________________
Dzieci wyrosły z ubrań i zabawek? Możesz zarobić na używanych rzeczach!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 31-01-2022, 11:13
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Ja kupowałam już kilka rzeczy. Ostatnio zamówiłam też butelka jak pierś to świetny gadżet do karmienia dla najmłodszych. To produkt przetestowany i bezpieczny. Tak zaprojektowany by chronić wartości odżywcze mleka by można było szybko przygotować pokarm dla dziecka. Genialny gadżet który warto posiadać. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 31-01-2022, 13:03
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Wyprawka jest obecnie mega kosztowna, niestety ceny wszystkiego poszły w górę. Jak nie ma się rodziców, którzy pomogą, to naprawdę jest ciężko. W wyprawce nie może zabraknąć mleka w proszku, to podstawowy produkt, który powinien się znaleźć. Myślę, że wybierając markę, zapewne wybrałabym Bebilon https://www.drmax.pl/bebilon-prosyne...00-g-100009886 mleko zdrowe i przez dzieci lubiane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 09-02-2022, 14:19
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Gdy mamy do czynienia z alergią pokarmową u niemowląt możemy zamiast zwykłego mleka modyfikowanego zastosować dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Bebilon Pepti. Kupić go można w aptece DOZ, gdzie z pewnością farmaceuta udzieli niezbędnych informacji o produkcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 11-02-2022, 20:51
miranda miranda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 167
Domyślnie

A ja przeglądam sobie stronę https://skiddou.com/kategoria-produk...i-samochodowe/ i zastanawiam się czy na coś tutaj się nie zdecydować. Muszę powiedzieć, że kilka rzeczy mam już na oku. Chociażby zainteresowały mnie foteliki, które mają nowoczesny design. No i co ważne są solidnie wykonane i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 12-02-2022, 11:14
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Ja dla swojej pociechy zamawaiłam z Ceba baby przewijak , kocyk, ręczmniki, pościel , rzeczy fajne gatunkowo , wysoka jakości materiału.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 28-02-2022, 19:28
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 101
Domyślnie

Jeśli szukacie dobrego mleka modyfikowanego to warto sprawdzić bebilon w aptece doz, mleko dobrej jakości, a doz dobra cena i każdy zadowolony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 24-03-2022, 11:24
eRzecznik Sofija eRzecznik Sofija is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 28
Domyślnie

W takim razie jeżeli już zabieracie się przede wszystkim za poszukiwania profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości, stylowych i funkcjonalnych propozycji w zakresie ubranek to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej marki https://sofija.com.pl/ubranka/ gdzie będziecie mogli znaleźć wyjątkowe propozycje i najnowsze kolekcje zarówno dla dziewczynek i chłopców. Pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.