kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 04-11-2021, 12:18
mixiq mixiq is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 73
Domyślnie

polecam sprawdzić np. ⭐ catering ketogeniczny sopot Jestem na diecie keto i w końcu waga leci w dół
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 04-11-2021, 17:56
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja mam catering od Wygodnejdiety i jestem mega zadowolona. Jedzonko jakie dostaję jest smaczne, odpowiednio doprawione, świeże i kolorowe. Posiłki ciekawie komponowane, często mam okazję spróbować czegoś nowego Dla mnie ekstra!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 03-12-2021, 07:58
juxi juxi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 48
Domyślnie

dobra dieta to podstawa warto czasem zasięgnąć kogoś mądrzejszego o poradę Ja aktualnie zamawiam sobie posiłki z dostawą do domu i mogę polecić, jeśli ktoś jak ja nie ma zdolności kulinarnych, czy też nie ma czasu na gotowanie. Po przeliczeniu kosztów, różnorodności na talerzu ... to naprawdę te ceny nie są takie ,, duże ''. Osobiście zamawiam od roku w sprawdzonym przeze mnie cateringu, gdyby ktoś szukał to polecam Power Meal'a. Pozdrawiam
_________
dieta pudełkowa Szczecin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 05-12-2021, 13:42
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Mi od razu wpada mi do głowy firma https://lightcatering.pl/ . Wiele pozytywnych opinii o nich słyszałam, znajomi korzystali z nich w Warszawie. Generalnie mówili, że świeżo, smacznie, pudełka na czas. Cenowo też bardzo ok. Podoba mi się również, że oferują wiele diet. SUPER!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 30-12-2021, 11:40
sarsax sarsax is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 33
Domyślnie

ja jak coś mogę polecić catering dietetyczny Masterdieta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 13-01-2022, 21:10
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał JuliaBed
Ja mam catering od Wygodnejdiety i jestem mega zadowolona. Jedzonko jakie dostaję jest smaczne, odpowiednio doprawione, świeże i kolorowe. Posiłki ciekawie komponowane, często mam okazję spróbować czegoś nowego Dla mnie ekstra!

Też od nich zamawiam i śmiało mogę polecić Zapewniają mi 5 posiłków dziennie, ja w końcu jem zdrowo, smacznie i regularnie a przy tym udało mi się zrzucić kilka zbędnych kologramów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 14-01-2022, 08:26
FeliPes87 FeliPes87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 1
Domyślnie

Jest jakaś dobra dieta pudełkowa w Lubinie? Kogo polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 14-01-2022, 08:51
Kimto Kimto is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 3
Domyślnie

Czy takie jedzenie jest smaczne? Jak to w ogóle wygląda, dostaje się raz w tygodniu pojemniki z jedzeniem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 14-01-2022, 14:07
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Jeśli chodzi o, dietę pudełkową to niestety nigdy nie miałam okazji próbować, ale za to korzystałam z porad i diety od Instytutu Zdrowia Sofra http://sofra.com.pl/dieta-warzywno-owocowa/ i to właśnie dzięki tym specjalistom z tego instytutu poznałam dietę Ewy Dąbrowskiej i jestem już od kilku miesięcy na tej diecie w formie klasycznej. Widzę naprawdę świetne efekty, a co równie ważne dieta ta jest naprawdę przepyszna. Jak dla mnie naprawdę warto spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 25-02-2022, 20:45
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Zdecydowałam się zamawiać pudełka od Wygodnejdiety. Ich kuchnia od samego poczatku mi posmakowała. Jest duża różnorodnośc, posiłki są apetycznie podane, estetycznie zapakowane, kolorowe, świeże i syte więc nie chodzę głodna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.