kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-09-2023, 09:40
Nanka Nanka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 85
Domyślnie Vileness.pl opinie

Hej, kupował moze ktoś bransoletki na rękę od Vileness.pl? szukam opinii o nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-10-2023, 08:37
karolaM88 karolaM88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 5
Domyślnie

Hah, dobrze trafiłaś, https://vileness.pl/ l to mój ulubiony sklep! Trafiłam tam przypadkiem, ale przepadłam i teraz powstrzymuję, się jak mogę, żeby nie przepuścić tam całej wypłaty Ich bransoletki na rękę to złoto, pięknie się prezentują i są naprawdę trwałe – ja swoich nie ściągam do spania czy kąpieli i mam je już przeszło rok. Także kochana bierz w ciemno, jeśli Ci się podobają, bo i cena przyzwoita i jakość świetna. Osobiście jestem zakochana w naszyjnikach z literką vileness ogólnie, cała ich sztuczna biżuteria jest piękna i fajnie wygląda na co dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-10-2023, 08:38
Monikke Monikke is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 3
Domyślnie

Ja też lubię biżuterię z Vileness, faktycznie mają sporo fajnej, sztucznej biżuterii, chociaż nie mam aż takiej fazy jak koleżanka wyżej niemniej także jestem zadowolona z jakości i z wykonania, nic się nie dzieje zarówno z naszyjnikami, jak i bransoletkami na rękę. Co prawda naszyjniki z literką ściągam na wieczór, ale bransoletki już noszę cały czas i wciąż wyglądają tak samo ładnie. Ja w biżuterii od vileness chodzę i na większe imprezy typu wesela, jak i na co dzień – sporo tam modeli, które pasują na wiele okazji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-10-2023, 13:41
Karinaos Karinaos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 3
Domyślnie

Dosyć często robię zakupy na https://vileness.pl/i bardzo lubię ten sklep – duży wybór biżuterii i dodatków, fajna obsługa i przede wszystkim te rzeczy są naprawdę mega urocze. Osobiście jestem wielką fanką ich naszyjników z literką i bransoletek na rękę, ale moim skromnym zdaniem, każdy znajdzie tam coś dla siebie, bo wybór mają przeogromny! szczerze mówiąc, nie spodziewałam się także aż tak dobrej jakości, w końcu to sztuczna biżuteria, ale powiem Ci, że jestem zaskoczona – nic się z nimi nie dzieje, a niemal nie ściągam ich bransoletek na rękę i naszyjników z literką – kąpię się z nimi, trenuję etc. Szczerze polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-10-2023, 13:44
MoraK MoraK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 4
Domyślnie

Ja także mogę polecić sztuczną biżuterię z vileness.pl, jeśli szukasz jakichś niebanalnych i stylowych ozdób – mają naprawdę fajne rzeczy na różne okazje. Ja, tak jak poprzedniczka szczególnie lubię właśnie ich bransoletki na rękę, chociaż przyjrzałam się wspomnianym wyżej naszyjnikom z literką i też chyba się na nie skuszę. Jeśli chodzi o bransoletki na rękę, to tu także muszę potwierdzić, że nie tylko bardzo fajnie wyglądają, ale też zaskoczyła mnie ich trwałość, bo naprawdę dają radę w codziennym użytkowaniu. Swoje mam już chyba z rok i ciągle wyglądają jak nowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-11-2023, 14:09
Erynia Erynia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 4
Domyślnie

Odkąd zaczęłam kupować sztuczną biżuterię to zdecydowanie https://vileness.pl/ należy do moich najbardziej ulubionych sklepów Czasem muszę się pilnować, żeby nie przepuścić zbyt dużej ilości pieniędzy, bo nie ukrywam, że jestem sroczką i kocham ich bransoletki na rękę czy naszyjniki z literką. Zresztą, prawda jest też taka, że jak na sztuczną biżuterię te błyskotki od vileness naprawdę fajnie się trzymają i nic się z nimi nie dzieje, pomimo, że nie dbam o nie jakoś szczególnie – nie ściągam ich do spania i nie unikam kontaktu z wodą, chociaż wiem, że dbanie przedłuża ich żywotność. Swoje naszyjniki z literką i bransoletki na rękę mam już od przeszło roku i nic się z nimi nie dzieje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-11-2023, 14:10
MoraK MoraK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 4
Domyślnie

Potwierdzam, jeśli chodzi o jakość sztucznej biżuterii to rzeczy z vileness nie mają sobie równych. Też swoich jakoś szczególnie nie oszczędzam, a chodzę w nich codziennie. Najwięcej z vileness mam bransoletek na rękę i naszyjników z literką, jak koleżanka wyżej, ale też pojedyncze sztuki z innych rodzajów biżuterii. Zwykle jak zakładam którąś z ozdób to koleżanki pytają mnie, gdzie je kupiłam i nie mogą wyjść z podziwu, że to sztuczna biżuteria. Więc jak sądzę to mówi samo za siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-12-2023, 15:24
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Doskonałe wypowiedzi tutaj dajecie. Jak dla mnie to jest opcja naprawdę świetna w moim przekonaniu!
____________________
http://rzetelneprace.pl/tematy-prac-...ch-z-ekonomii/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.