kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 28-05-2015, 15:29
asiaa123 asiaa123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Może zdecydujesz się na studiowanie jakiejś filologii obcej. Nie mam tu raczej na myśli angielskiej albo germanistyki ale na przykład szwedzka? Prawda jest taka że teraz nie ma studiów gwarantujących pracę więc wybór nie ma aż takiego znaczenia. Przemyśl to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-05-2015, 18:23
olaa8 olaa8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja również zgadzam się z opiniami, że najlepiej iść w stronę filologii. Może nawet i ta angielska nie jest złym wyjściem, ciągle widzę dużo ofert pracy jako lektorzy, ale musisz mieć dużą siłę przebicia i przebojowość. Filologie skandynawskie, słowiańskie też są bardzo ciekawym rozwiązaniem. W połączeniu z jakimiś kursami dotyczącymi finansowości może coś z tego być. No i warto robić staże...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-05-2015, 21:31
attorneyka attorneyka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Bo jak nie filozofia to co teraz dobrego można studiować ja już tego kompletnie nie rozumiem i kompletnie nie umiem właśnie pojąć. Sprawa wymaga trochę poświęcenia od człowieka bo sprawa wymaga odnośnie studiów głębokich przemyśleń. Można właśnie iść na Filogię albo na psychologie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 02-06-2015, 10:35
Klaudisia22 Klaudisia22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Najlepiej żeby było to coś w czym naprawdę czujesz się dobrze. Z tego co wiem to możesz dalej ciągnąc humanistykę. Jakieś studia polonistyczne nie interesują Cie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 09-06-2015, 11:14
buulba buulba is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tylko w tych czasach nie jest warto iść na jakieś studia humanistyczne. Po prostu nie warto..Po nich się normalnej pracy nie znajdzie. Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak idą na filogię polską..Później kończą wszyscy ten kierunek a etatów w szkole brakuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 24-06-2015, 13:18
nikolina44sa nikolina44sa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 3
Domyślnie

Wiele osób kończy studia humanistyczne i nie ma pracy, ponieważ nie wiedzą jak zdobyć doświadczenie zawodowe po swoim kierunku studiów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 21-07-2015, 10:46
rosa linda rosa linda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 2
Domyślnie droga humanistko!

Droga humanistko! Z całą pewnością i z całego serca odradzam Ci wybór najbardziej narzucającego się w tym przypadku kierunku studiów, to znaczy filologii polskiej. Sama jestem ofiarą takiego wyboru i teraz się tułam z jednej pracy do innej. Humaniści prędzej dostaną pracę po dziennikarstwie, pedagogice resocjalizacyjnej, opiekuńczo-wychowawczej. Pod warunkiem, że są to studia stacjonarne. Ja robiłam je jako podyplomówkę i nie patrzą zbyt przychylnie na to. A co mam kasę i czas stracony, to tego już mi nikt nie wróci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 21-07-2015, 16:32
jazefina jazefina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Tak właśnie..Dobrze mówi, polać jej ! Nie ma pracy dla nauczycieli i to jest prawda. Wszyscy co się dostali trzymają się swojej pracy i nie chcą wcale odchodzić od swojej roboty. No ale oczywiście można próbować kończyć ten kierunek ale wątpię czy przyniesie pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 03-11-2015, 19:37
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, co Cię interesuje.
Jeśli wybierzesz studia związane ze swoimi zainteresowaniami, na pewno nie będziesz się na nich nudzić.
Najbardziej typowe studia dla humanistki to filologia polska. Po nich na pewno nie ma się wątpliwości czy pisze się napewno czy na pewno ( dla tych, którzy mają wątpliwości: http://www.techpedia.pl/zagadka/3699 Problem w tym, że pracy też może po nich nie być.

Ostatnio edytowane przez zulma : 03-11-2015 o 20:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 30-11-2015, 09:03
PaulinaD's Avatar
PaulinaD PaulinaD is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 42
Domyślnie

może filologia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.