kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 25-06-2019, 13:02
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

najlepiej pod chmurką, w ogrodzie przy ładnej pogodzie super rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 04-07-2019, 15:17
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Szukam dobrego miejsca na ślub najlepiej Mazury i okolice. zależało mi na bazie hotelowej, pięknej sali oraz wyjątkowym otoczeniu. Ślub bierze się ponoć tylko raz (chociaż to nie wszystkich dotyczy ;P). Znalazłem taki pałac http://palacmortegi.pl/pl Czy ktoś z was ma już jakieś doświadczenie w tym temacie. Wygląda na to że jest tam wszystko czego potrzebujemy, nawet jest stajnia więc mam nadzieję że można się umówić na jakąś atrakcje dla dzieci w postaci bryczki już jazdy konnej.

Ostatnio edytowane przez drakarcys123 : 13-09-2019 o 11:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 04-07-2019, 20:39
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Za słowem wesele kryje się wiele przygotowań i każdy, kto je organizował o tym wie, więc trzeba sporo spraw jak najszybciej przemyśleć. Miejsce trzeba znać dość wcześnie. Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą jest ciekawą opcją, jak nie chce się robić wesela w samym centrum. A sala tutaj jest idealna na takie imprezy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 07-07-2019, 07:49
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Wesela warto organizować w bardzo fajnych miejscach i ja polecam Wam na pewno https://lawenda-szczecin.pl/ Piękne sale do wyboru, fantastyczna obsługa i dużo sposób na dekoracje. Bardzo wiele przyszłych Par Młodych wybiera właśnie to miejsce, ponieważ jest ono wyjątkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 08-07-2019, 16:48
EmmiliaF EmmiliaF is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 65
Domyślnie

Jest tu sporo rzeczy o które musicie zadbać. W pierwszej kolejności sala, później może dj, fotograf i kościół. To są najważniejsze rzeczy na weselu. Zainteresujcie się też atrakcjami takimi jak fotobudka. Na stronie http://fotobudazwooda.pl znajdziecie oryginalną drewnianą fotobudkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 11-07-2019, 13:57
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Organizacja wesela to przede wszystkim spore wyzwanie. Przy czym na pewno jedną z ważniejszych kwestii jest tutaj wybór odpowiedniej sali. Moim zdaniem jeżeli o Nowy Sącz chodzi, na pewno na uwagę zasługuje tutaj dom weselny Amarlis. Ceny są naprawdę atrakcyjne, a co więcej weselnicy mogą skorzystać zarówno z dużej i przestronnej sali, jak również parkingu, pokoju gościnnych, a także udogodnień wprowadzonych z myślą o osobach niepełnosprawnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-09-2019, 12:54
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Tak. Faktycznie jest to wyjątkowy czas i zarazem całkiem spore wyzwanie. No, ale nic dziwnego, bo jest to jedyny taki dzień. A na jakim etapie już jesteście? Bo ja właśnie już mam wybierać zaproszenia ślubne i nie wiem na które z tych https://farrowdesign.pl się zdecydować. Może mi doradzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 12-09-2019, 21:39
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Jeśli zależy Wam na organizacji wesela, w jak najlepszym miejscu, to polecam sprawdzić sobie ofertę tutaj Moim zdaniem warto szukać odpowiednich miejsc, bo dzięki temu można mieć pewność, że całe wesele odbędzie się w świetnych warunkach i każdemu się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 13-09-2019, 09:54
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Organizacja wesela to wcale nie jest taka prosta sprawa jak się może wydawać. Ja podchodziłam do wszystkiego na luzie podczas robienia listy gości i rzeczy do zrobienia. Później zaczęły się schody Dopadł mnie stres i mam wrażenie, ze zaczynam wariować! Na szczęście mamy jeszcze dwa lata na ogarnięcie wszystkiego. Znalazłam już piękny dom weselny, kościół i zespół. Teraz szukam sukni, fotografa i obrączek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 13-09-2019, 11:09
isom93's Avatar
isom93 isom93 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Nie należy chyba skupiać się tylko na weselu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.