kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 15-11-2019, 20:41
manka11 manka11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 123
Domyślnie

Nauka języka nie musi być straszna i w dobrej szkole językowej każdy będzie w stanie opanować język dzięki dobrze prowadzonym zajęciom. Wiem, że tutaj https://lincoln.edu.pl/ sporo osób korzystało z kursu i chwalą sobie podejście nauczycieli. Szybko udało się im opanować język.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 19-11-2019, 12:22
vandervort.ardella's Avatar
vandervort.ardella vandervort.ardella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Muszę przyznać, że ja wiele nauczyłam się korzystając z aplikacji mobilnych do nauki języków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 20-11-2019, 22:06
Berklin Mężczyzna Berklin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Bez angielskiego teraz ma się bardzo wiele ścieżek zamkniętych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 25-11-2019, 14:09
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał Berklin
Bez angielskiego teraz ma się bardzo wiele ścieżek zamkniętych.

To akurat szczera prawda! W dzisiejszych czasach angielski to raczej podstawa. Dlatego ja postanowiłam zapisać się na kurs do tutlo Chodziło mi raczej o doszkolenie się i o nabranie większej pewności podczas rozmów- bo to z tym zawsze miałam problem. Uczę się już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Lekcje są krótkie i ciekawie prowadzone a speakerzy potrafią zmotywować do nauki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 27-11-2019, 21:13
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
To akurat szczera prawda! W dzisiejszych czasach angielski to raczej podstawa. Dlatego ja postanowiłam zapisać się na kurs do tutlo Chodziło mi raczej o doszkolenie się i o nabranie większej pewności podczas rozmów- bo to z tym zawsze miałam problem. Uczę się już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Lekcje są krótkie i ciekawie prowadzone a speakerzy potrafią zmotywować do nauki

To prawda, w dzisiejszych czasach bez znajomości jezyka angielskiego to ani rusz! Sama także jestem kursantką Tutlo i bardzo sobie chwalę lekcje z native speakerami, które obywają się na ich platformie językowej. Trwają one zaledwie 20min, więc każdego dnia jestem w stanie wygospodarować czas na poszerzanie swoich kompetencji jezykowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 08-02-2021, 10:33
Monisia0 Monisia0 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 209
Domyślnie

A co z nauką polskiego dla obcokrajowców? Na https://startpolish.pl/ możecie znaleźć podręczniki, materiały audio oraz kursy językowe polskiego, idealne dla tych, którzy chcą lub właśnie się uczą naszego języka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 12-02-2021, 21:16
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Akurat dzisiaj znajomość języków obcych może Wam niesamowicie pomóc w życiu. Jeśli szukacie przestrzeni do nauki, to na pewno warto zajrzeć do https://www.deru.pl/ To sprawdzona szkoła językowa, które jest w stanie zapewnić Wam o wiele efektywniejsze opanowanie danego języka. Warto zwrócić na to uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 15-02-2021, 13:53
Dariusz92112 Mężczyzna Dariusz92112 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Sporo osób zastanawia się jak szybko nauczyć dzieci języka angielskiego. Według mnie warto wybrać się do szkoły językowej. Np. na stronie http://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę, która uczy języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Myśle, że nauczą wasze dzieci języka obcego bez najmniejszego problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 17-02-2021, 16:15
Abdullah3812 Mężczyzna Abdullah3812 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli chodzi o naukę języka angielskiego to uważam, że warto rzucić okiem na http://www.elc.pl/ Znajdziecie tam ofertę kursu języka angielskiego online, dlatego też warto rzucić na to okiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 03-08-2021, 12:49
Marek3424 Mężczyzna Marek3424 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 1
Domyślnie

Sporo osób uczy się angielskiego, ponieważ jest to przydatny język. Według mnie łatwo można sie nauczyć jeśli są chęci.
____
angielski Zielona Góra
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.