kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 10-02-2020, 13:10
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domyślnie

Też miałam straszne bóle miesiączkowe i nieregularne miesiączki i nie mogłam sobie z tym poradzić dlatego mój ginekolog polecił mi zrobić badania w kierunku endometriozy w medicover bo mają tam wybitnych specjalistów w tej dziedzinie i przede wszystkim innowacyjny sprzęt diagnostyczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 11-02-2020, 14:19
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Czytałam na tej stronie http://antykoncepcjanamiare.pl/czy-t...-endometriozy/ na temat endometriozy, podobno w początkowym stadium można ją leczyć farmakologicznie, to chyba dobra wiadomość dla kobiet które mają zdiagnozowaną tą chorobę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 11-02-2020, 16:14
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

u mnie wszystko się uregulowało jak przestałam używać tamponów..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 12-02-2020, 10:54
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 080
Domyślnie

Warto z tym problemem udać się do ginekologa. Najgorsze co możecie robić - to zlekceważyć te dolegliwości. Chociaż z własnego doświadczenia wiem, że ginekolodzy nie zawsze są skorzy do pomocy - tym bardziej jeśli chodzi o aborcję. Tutaj bronią się klauzulą sumienia. Na szczęście w sieci, bez problemu można kupić leki wczesnoporonne, które rozwiążą ten problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 05-03-2020, 13:20
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Jeśli chcesz żeby twoje miesiączki były regularne to powinnaś pomyśleć o stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych. U mnie to oprócz właśnie takich problemów to jeszcze były bardzo obfite te okresy,bałam się uprawiać jakiekolwiek sporty, żeby właśnie nic mi nie pociekło. Ale ginekolog w końcu mnie przekonał do tabletek i od kilku miesięcy przyjmuję vines.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 12-04-2020, 20:17
andrea33 andrea33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 24
Domyślnie

Jeśli mowa o niechcianej ciąży to sprawa jest z reguły trudna ponieważ jest to bardzo przykre doświadczenie. Niestety znalazłam się kiedyś w takiej sytuacji i wiem dokładnie jak to jest. Nie będę się rozpisywać ale pomoc w tym temacie na pewno znajdziecie na https://girlinneed.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 29-04-2020, 11:03
paulinka89 paulinka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 139
Domyślnie

Co do tabletek wczesnoporonnych to ja miałam okazje kupić z https://9tygodni.pl jeśli macie taką potrzebę to możecie być pewne że działają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 30-04-2020, 18:27
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie Tabletki

Tabletki antykoncepcyjne regulują cykl miesiączkowy. Będziesz mieć miesiączki regularnie jak w zegarku, okresy mniej bolesne, no i nie zajdziesz w ciążę. Receptę na tabletki antykoncepcyjne może wypisać lekarzonline.eu - szybko i bez wychodzenia z domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 30-04-2020, 23:29
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

Może to przez tarczycę? Ja niestety mam chorą tarczycę i przez jej niedoczynność mam problemy z miesiączkami. Leki na tarczycę tak naprawdę nie pomagają, tylko ginekolog musiał się tym zająć. Chodzę do doktor Blicharczyk w Kołobrzegu, która ma mnie pod kontrolą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 27-09-2020, 21:57
kojun kojun is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 81
Domyślnie

Jak masz takie problemy to z pewnością pomoże Ci dr Judycka w szpitalu Mazovia, bardzo fajna i konkretna babeczka, mnie wyleczyła z ciężkiego PMS, który doskwierał mi od liceum.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.