kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 31-10-2019, 20:32
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Też szukam już jakiś czas firmy sprzątającej i powiem wam, że przeszukałam wszystkie oferty z mojej okolicy i najbardziej spodobał mi się sprzątanie wrocław , ale czy ktoś korzystał już z ich oferty? Na razie opinie znalazłam raczej pozytywne ale zawsze wolę jeszcze popytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 22-11-2019, 11:49
Komarek44 Komarek44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 19
Domyślnie

Mi ułatwił sprzątanie mój mąż , Narzekałam na stary odkurzacz i zakupił mi nowy taki z niego pomocnik, zamówił w internecie po kilku dniach był już u nas i sprawdza się bardzo dobrze, A ten odkurzacz to zilan workowy, Super mocny odkurzacz nadaje sie do mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 10-01-2020, 10:41
mariann8z mariann8z is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 3
Domyślnie

Ale nie każdy lubi sprzątać, zwłaszcza jeżeli ma się spory dom czy mieszkanie. Ja zastanawiam się nad ich ekipą sprzątającą. Chcę aby ktoś porządnie ogarnął mój dom żeby błyszczał na codzień.
__________________
wdrażanie systemu haccp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 22-01-2020, 12:28
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

jeśli chodzi o odkurzacz automatyczny to zależy jak jest biuro urządzone my w biurze nie mamy ja tylko w domu Roombę mam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 19-04-2020, 23:22
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Można ułatwić i przyspieszyć proces sprzątania, kupując odpowiednie środki czystości. W ofercie sklepu ze strony: https://noveaidea.com/sklep/c,68,srodki-czystosci.html są one w naprawdę dużym wyborze i dobrych cenach. Ich dobra jakość sprawia, że sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagającym osobom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 20-05-2020, 00:10
Nastka Nastka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 45
Domyślnie

Cytat:
Napisał werusia
Wiele skutecznych środków czystości ze strony https://ichemia.pl/ można zamówić. Są w dobrych cenach, a dodatkowo nie stronią od promocji więc można coś ciekawego wyhaczyć. Robię zakupy online ponieważ jest to dla mnie bardzo wygodne

Zgadzam się. Opłaca się kupować takie rzeczy online. Ja zwykle korzystam z uniwersalnych sprayów do czyszczenia, które kupuje na stronie: http://arbami.pl/pk/chemia-domowa/un...do-czyszczenia Sprawdź sobie koniecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 20-05-2020, 14:04
motra motra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 4
Domyślnie

a ile kosztują takie usługi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 29-05-2020, 07:21
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Moim zdaniem, usuwanie zagrożeń mikrobiologicznych i chemicznych z pomieszczeń oraz środków transportu jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto od czasu do czasu skorzystać z oferty firmy AirOzone, która świadczy usługi z zakresu ozonowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 08-06-2020, 12:37
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Podczas sprzątania w domu nie zapomnijcie również o czyszczeniu sprzętów AGD, na przykład ekspresu do kawy. Na stronie internetowej https://klinikaekspresow.pl/profilak...spresu-do-kawy możecie sobie poczytać, dlaczego jest to takie ważne Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 09-06-2020, 13:12
jensu jensu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

znacie dobre firmy sprzątające z Krakowa?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.