kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 18-03-2019, 13:18
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Jeśli chodzi o kancelarię JST to też ich znam i mogę polecić z czystym sumieniem. Korzystałam niedawno z ich pomocy w zakresie prawa pracy i byłam bardzo zadowolona z porad i wsparcia jakie otrzymałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-03-2019, 14:40
Wscieklywaz Wscieklywaz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja na szczęście jeszcze nie korzystałem z usług prawników
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-04-2019, 13:15
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Jak prawo pracy i kancelaria JST i prawo pracy to zapewne Pan Tomaszczyk? Dużo dobrego właśnie słyszałam o tym prawniku, cieszy się pozytywnymi opiniami więc chyba faktycznie warto się do niego udać z problemem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-06-2019, 12:40
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

A owszem! Ja sama korzystam czasem z jego pomocy w sprawach firmowych. Prawnik zaufany, rzetelny i doświadczony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-06-2019, 14:18
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Jeśli chodzi o kancelarię JST to też ich znam i mogę polecić z czystym sumieniem. Korzystałam niedawno z ich pomocy w zakresie prawa pracy i byłam bardzo zadowolona z porad i wsparcia jakie otrzymałam.
Ja również takiego wsparcia poszukuję dla męża i sporo czytałam na forum, również postanowiliśmy zwrócić się do JST z prośbą o pomoc..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-07-2019, 18:08
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Faktycznie w JST mają znakomitych specjalistów. Osobiście kojarzę Pana Tomaszczyk, który specjalizuje się w prawie pracy, ale wiem, ze z innych dziedzin prawa również mają świetnych prawników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-08-2019, 20:46
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

a ja teraz korzystam z porad mecenasa Karola Wieczorskiego, mam problem z prawem do własności kamienicy i z jego pomocą wydaje się to łatwiejsze niż myślałam, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-02-2020, 21:24
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Decydując się na któregoś z prawników, czy adwokatów, musimy sie dowiedzieć, czym jego kancelaria prawna warszawa się dokładniej zajmuje. Są takie, które mają ograniczone spectrum działalności (np: specjalizują się w prawie karnym czy nieruchomościowym) . Dalej, powinniśmy poszukać opinii na temat takiego specjalisty, jego rekomendacji, ale i też sprawdzić, czy ma na koncie wygrane sprawy i ile przegranych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-02-2020, 19:16
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Faktycznie w JST mają znakomitych specjalistów. Osobiście kojarzę Pana Tomaszczyk, który specjalizuje się w prawie pracy, ale wiem, ze z innych dziedzin prawa również mają świetnych prawników.

Również znam i mogę polecić z czystym sumienie tego Pana. w tamtym roku pomagał mi w sprawie przeciwko pracodawcy i dzięki niemu udało mi się odzyskać zaległe należności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-02-2020, 18:29
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

a czy zastanawiałeś się nad kancelarią Ożóg Tomczykowski? Bo ja wiele dobrego słyszałam na temat tych prawników. Z kolei ja uważam, że warto zwracać uwagę na to z kim podpisuje się umowy, a taka kancelaria jest w stanie was uchronić od niepotrzebnych problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.