kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-02-2020, 14:27
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Przyznam szczerze, ze Cię podziwiam, bo takiej profesjonalnej fotografii to nie miałabym absolutnie cierpliwości. Oczywiście zależy mi na fajnych zdjęciach, które wrzuciłabym na portal społecznościowy, ale do tego wystarczą mi presety Instafota. Te filtry są niedrogie i za jednym kliknięciem edytują zdjęcia. Proponuję, chociaż spróbować takiej atrakcji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-06-2020, 10:58
xbins xbins is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

Jakiś czas temu zacząłem bardziej interesować się tematem fotografii, szczególnie jak robić zdjęcia telefonem, który mamy przy sobie niemal zawsze. Dzięki temu można zrobić zdjęcie wtedy, gdy zobaczymy interesujący kadr lub wyjątkowe miejsce. Więcej przydatnych ciekawostek dla amatorów fotografii, grafiki oraz nowoczesnych technologii można sprawdzić na stronie https://flash-it.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 27-08-2020, 14:29
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

może warto zainteresować się w takim razie jakiś networkingiem albo może wyjazdami dla fotografów, szkoleniami czy warsztatami. Ostatnio gdzieś mi mignął bieszczady warsztaty astrofotografii, może to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 31-08-2020, 12:03
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Owszem miałam zajawkę na fotografię, nie trwała ta zajawka zbyt długo. Nie inwestowałam w aparat, wypożyczyłam na platformie https://rentalo.pl/ i to jednak był bardzo dobry ruch. Fotografia okazała się zbyt zajmująca, zbyt trudna, ustawianie obiektywu, przysłon to po prostu jest dla mnie zbyt trudne. Jednak z wypożyczalni byłam zadowolona, to pomogło mi zdecydować czy zakup aparatu z prawdziwego zdarzenia jest dobra decyzją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 01-09-2020, 11:42
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

aparat to jedno ale mnie interesuje bardzije wyposażenie studia fotograficznego. Potrzebne mi statywy oraz tła, w tym oczywiście białe tło do zdjęć. Wiecie gdzie mogę kupić to wszystko w rozsądnych cenach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 26-03-2021, 20:01
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 335
Domyślnie

Jeśli Waszą pasją jest fotografia, to polecam zajrzeć na stronę https://sjsf.pl/. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych artykułów, które powinny Was zainteresować. Ja na przykład dowiedziałam się ostatnio, jak zrobić ładne selfie. Takie zdjęcia są w ostatnio czacie bardzo popularne, więc warto wiedzieć, jak je wykonać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 31-03-2021, 12:57
katharina30's Avatar
katharina30 katharina30 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Nigdy nie przykuwałam większej uwagi do aparatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 29-11-2021, 14:11
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Jeśli poszukujecie papieru fotograficznego, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://biurwa.pl/papier-fotograficzny . Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że przede wszystkim należy zawsze patrzeć na jakość. To jest podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 23-01-2022, 09:12
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Powiem Wam, że jest wiele dobrych studio w naszym kraju, a tym z którego oferty często ja korzystam jest http://www.malinafali.pl/wpis/drako-studio mógłbym trochę opisać tutaj ich usługi, ale najlepiej będzie jak wejdziecie na ich stronę i tam znajdziecie więcej szczegółowych informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 15-02-2022, 11:35
Witkarrek Mężczyzna Witkarrek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 61
Domyślnie

Trzeba mieć zmysł estetyczny do robienia zdjęć, to jest oczywiste. Jeżeli chodzi o dobre zdjęcia to też i bez odpowiedniego sprzętu może być ciężko. Powinniście zainwestować w dobry aparat jak aparaty cyfrowe sony. Te już mają wyrobioną markę i nie wzięło się to z niczego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.