kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-02-2020, 17:51
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Dobry ginekolog - jak znaleźć?

Jak znaleźć dobrego lekarza z tej dziedziny?
Możecie coś podpowiedzieć?
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/krakow-1 widziałam ciekawy namiar.
Może właśnie warto poszperać w internecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-03-2020, 20:27
melody melody is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 44
Domyślnie

Na pewno trzeba się regularnie badać i być pod kontrolą specjalisty. W klinice Arciszewski możecie się zapisać na USG w Białymstoku. To bardzo profesjonalna kliniak ginekologiczna. Mają tam nowoczesny sprzęt i dobrych lekarzy. A regularne badania to podstawa, gdyby odpukać coś się działo, to szybko można to wykryć i zadziałać.

Ostatnio edytowane przez melody : 02-03-2020 o 20:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-03-2020, 23:22
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Cóż, pewnie dobrych lekarzy u nas nie brakuje, jednakże sama polecam tych, którzy przyjmują polecam Centrum zintegrowanamedycyna. Są tam dostępni przedstawiciele różnych specjalności, a co więcej leczenie konwencjonalne w tym miejscu doskonale uzupełnia chińska medycyna ludowa. Przekłada się to oczywiście na znacznie większą skuteczność terapii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-03-2020, 10:00
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja mam sprawdzonego i całe szczęście bo ostatnio po cytologi okazało się, że mam jakieś zmiany na szyjce macicy. Na razie kazał stosować kuracje żelem papilocare i wrócić za jakiś czas na kontrole. Dobrze że szybko wdrożył leczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-03-2020, 12:40
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Warto wejść na ZnanyLekarz.pl i tam popatrzeć. Na pewno tam są jakieś fajne oferty z opiniami.
_________________________________
Historia - pisanie prac magisterskich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-03-2020, 15:56
Puka87 Puka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 111
Domyślnie

Najlepiej chyba popatrzeć kto ma gabinet w okolicy i sprawdzić jakie krążą o nim opinię, dużo dobrego słyszałam o gabinecie https://ginkodent.pl/ z Tarnowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-04-2020, 14:00
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Ja zawsze najpierw szukałam w internecie lekarzy i opinii o nich. Tak naprawdę można mnóstwo znaleźć takich opinii. No a poza tym warto też zapytać znajomych. Ja tak właśnie znalazłam panią doktor Barbarę Blicharczyk która przyjmuje swoim prywatnym gabinecie przy ulicy Szpitalnej w Kołobrzegu. Teraz na pewno bym jej nie wymieniła na innego lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-04-2020, 13:50
Brzozaa Brzozaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domyślnie

Ja z reguły sugeruję się opinią koleżanek. Później oczywiście sprawdzam opinię o danym lekarzu w internecie. Chociaż zdarzyło mi się, że opinie były dobre a mi lekarz nie podpasował. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od lekarza. Ja cenię sobie profesjonalizm i rzeczowość - bez zbędnego "pitu, pitu" ale wiem, że część kobiet lubi sobie porozmawiać z lekarzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-04-2020, 07:58
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Dokładnie! Ja też cenię sobie lekarzy którzy potrafią fachowo pomóc. Kiedy zgłosiłam się do swojego ginekologa z pms i bardzo bolesnymi miesiączkami zaproponował mi tabletki antykoncepcyjne, opowiedział w jaki sposób mogą mi pomóc. Sama też znalazłam takie http://antykoncepcjanamiare.pl/jakie...cja-hormonalne informacje na ten temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-05-2020, 15:21
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Wwielu z takich sytuacji potrzebny jest dobry ginekolog. Słyszałam, ze warto się złosić tutaj https://femimea.pl/ . Może Ty też powinnaś. Zdecydowanie będa w stanie Ci pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.