kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 01-07-2019, 09:32
Melissa03 Melissa03 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 11
Domyślnie

Zazwyczaj tak jest, że na początku dużo rzeczy się kupuje, a później i tak część z nic nie jest potrzebna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-07-2019, 10:48
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Młodej mamie bez wątpienia przyda się taki świetny rogal do karmienia: https://baby-stars.pl/ . Może być wykorzystywany także, jako poduszka ochronna, asekurująca kiedy chcemy na chwilę zostawić dziecko np. na kanapie czy łóżku. Wspaniała sprawa, którą warto dopisać do listy wyprawkowej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-08-2019, 12:42
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

W momencie w którym kompletujemy wyprawke dla naszego malucha zastanawiamy się ile to wszystko może kosztować. Wiele zależy od tego jakiej jakości chcesz kupić produkty, np ubranka. Pomyśl też co Ci bedzie potrzebne przy takiej wyprawce. Na pewno body niemowlęce będą niezbędne. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz je w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-08-2019, 23:20
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Moje przyjaciółki, które są już po porodzie polecają stronę https://www.lansinoh.pl/ do kompletowania wyprawki, ponieważ u nich można znaleźć zarówno kosmetyki pielęgnacyjne dla mamy, jak i dla noworodka oraz można znaleźć popularny ostatnio laktator, który jest w świetnej cenie i super się sprawdza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-08-2019, 00:21
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

To już jest dedykowane do nieco starszych dzieci, tak kilkumiesięcznych, ale również wspomnę , mianowicie mowa o posiłkach owocowych https://humana-baby.pl/kategoria/pos...e-100-organic/ . Jak nie ma się czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków to takie rozwiązanie jest idealne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-09-2019, 10:14
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

No właśnie z tymi smoczkami to ja mam dylemat, bo niby chcę kupić jak najlepszy ale szczerze przyznam że nie wiem jaki. Przegladałam Smoczki dla dzieci i akcesoria na Ceneo i wydają się być ok, ale może ktoś z Was kupował taki smoczek i wyrazi swoją opinie. A moze nie warto kupować smoczka i uczyć dziecko ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-09-2019, 14:12
amber49's Avatar
amber49 amber49 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

O czym nie powinnam zapomnieć jeśli chodzi o wyprawkę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 11-10-2019, 12:21
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Na stronie https://colorstories.pl/ można znaleźć wiele rzeczy, które idealnie nadadzą się na wyprawkę. Polecam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 31-10-2019, 17:57
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Przy pierwszym dziecku wszystko kupowałam stacjonarnie. W drugiej ciąży jestem mądrzejsza i zamawiam online, a jak coś nie pasuje albo mi nie odpowiada, to robię zwrot. Oszczędzam nie tylko czas, ale i pieniądze. Ostatnio dorwałam piękny kombinezon niemowlęcy i już nie mogę się doczekać, aż założę go mojej córeczce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 06-11-2019, 22:52
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Kompletujący wprawkę dla malucha warto zaopatrzyć się w gaziki dla niemowląt i spray do dezynfekcji pępka. U nas gaziki były zawsze pod ręką i dzięki nim wszystko sprawnie szło. Poza tym zaopatrz się w dobry płyn do kąpieli dla maluszków. U nas córa miała bardzo suchą, łuszczącą się skórę i dobry płyn był na wagę złota.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.