kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-07-2019, 08:24
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Te infekcje intymne potrafią być bardzo nieprzyjemne i uprzykrzyć nam życie, potrafią dopaść każdego. Nawet mnie ostatnio po poradzie dopadła suchość pochwy https://tantumrosa.pl/suchosc-pochwy...-dyskomfortem/ . Poradziłam sobie, ale to co się męczyłam to tylko ja wiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-08-2019, 22:15
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Ból, pieczenie, swędzenie są to zazwyczaj pierwsze objawy, że coś się dzieje i zaczyna się rozwijać infekcja intymna. Wielokrotnie szukałam sposobu na to jak wyleczyć infekcję intymną, lecz większość preparatów była nieskuteczna. Teraz już wiem, że trzeba zwracać przede wszystkim uwagę na to, by stosowany środek zawierał oktenidynę i fenoksyetanol. Generalnie najlepszy w działaniu jest octenisept. Sięgacie po niego, gdy pojawiają się oznaki infekcji?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-08-2019, 22:03
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Infekcje miejsc intymnych to nic przyjemnego. Jeśli nie masz czasu na wizytę u ginekologa kup w aptece leki bez recepty - wybór jest całkiem spory. Warto zapoznać sie z artykułem infekcja miejsc intymnych leki bez recepty Znajdziesz tam informację jakie leki są skuteczne w walce z infekcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-08-2019, 14:30
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Dla mnie na infekcję miejsca intymnego to pomógł żel papilocare. Można go dostać bez problemu w aptece. Sprawdził się w leczeniu suchości błony śluzowej pochwy, przywrócił równowagę mikrobiologiczną pochwy, oraz poprawił ogólny stanu pochwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 05-01-2020, 23:03
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

W leczeniu infekcji intymnych bardzo skuteczny jest lek octenisept. Kupisz go bez problemu w każdej aptece. Mi ten lek polecił mój ginekolog. Byłam zdziwiona, bo miałam octenisept w domowej apteczce, ale używalam go do odkażania ran.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-10-2020, 19:04
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Krem Vagisan też jest świetny. Globulek nie miałam, ale krem stosowałam okresowo. Ma fajny aplikator, więc nie jest problemem aplikacja. Dla mnie wszystko na plus. Pewien czas stosowałam codziennie, a potem już raz na jakiś czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 02-11-2020, 17:48
bernadine52's Avatar
bernadine52 bernadine52 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 6
Domyślnie

Dzięki za polecenie, taki żel zamówię sobie z apteki internetowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-11-2020, 12:49
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

Najepiej jak w tej materii to się skontaktujecie z waszym lekarzem prowadzącym ja na przyklad po takich problemach to udałam się do szpitala mazovia do dr Judyckiej i przepisala mi odpowiednie masci i pigułki dopochwowe, po tygodniu problem minął
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-11-2020, 15:45
rath.ethan Mężczyzna rath.ethan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 12
Domyślnie

Nie znalazłam odpowiednio kojącego żelu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-11-2020, 13:09
jayka jayka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 111
Domyślnie

No właśnie takie żele działają bardziej zapobiegawczo, bo kiedy pojawi się infekcja to raczej lepiej jest udać się do ginekologa. Ale co do żelu to w sklepie https://drogerix.pl/ mają fajne kosmetyki do higieny intymnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.