kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #171  
Stary 31-08-2020, 13:16
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

a czy planujecie w swojej instalacji użycie rekuperatorów? Jeśli nie od razu podpowiem, że u mnie ta opcja sprawdza się bardzo dobrze.
Mam Thessla Green AirPack Home 300v prefiltr - podobno jedne z lepszych na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #172  
Stary 21-01-2021, 10:29
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

No tak, to istotna kwestia. Na pewno musicie pamiętać o tym, by zawsze odpowiednio przygotować domek pod kątem zimy. Jeśli chodzi o ogrzewanie, to jednym z bardziej kluczowych aspektów będzie na pewno odpowietrzenie kaloryferów. Jeśli jeszcze się za to nie zabraliście, to w https://www.awconstruction.pl/blog/u...ezon-grzewczy/ znajdziecie więcej informacji na ten temat. Czuję, że może być to dla Was bardzo istotne, więc koniecznie to zróbcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #173  
Stary 21-01-2021, 17:25
daniel36Wilk12 Mężczyzna daniel36Wilk12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 12
Domyślnie

Witam czy ktoś interesowała się czym takim jak: obudowa na grzejnik. Ja niestety mieszkam w bloku i u mnie te grzejniki szpecą pokoje. Zamówiłem doskonałej jakości obudowy, dzięki czemu wyglądają o wiele lepiej. Czy wy stosujecie u Was takie rozwiązania. Napomnę że mam grzejniki rożnej długości i zrobili je na wymiar. Jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #174  
Stary 21-01-2021, 17:39
gprice112's Avatar
gprice112 Mężczyzna gprice112 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 4
Domyślnie

W przyszłym roku planuję przejść na ogrzewanie elektryczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #175  
Stary 24-01-2021, 13:37
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Ja polecam ogrzewanie podłogowe oferowane przez https://www.uponor.pl/pl-pl , ponieważ dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym sterowanie ogrzewaniem podłogowym jest szybsze i wydajniejsze. I właśnie dlatego sterowniki stanowią idealne uzupełnienie ogrzewania podłogowego.

Ostatnio edytowane przez drakarcys123 : 29-01-2021 o 19:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #176  
Stary 31-01-2021, 19:42
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Nie do końca nadążam za Waszymi dyskusjami, ale ze swojej strony napiszę, że pokusiłam sie na próbe do jednego pokoju kupić promienniki podczerwieni OXYLY takie https://www.oxyly.pl Dom mam nowy dobrze ocieplony. Czytałam, że to dość dobre rozwiązanie też jeśli chodzi o koszty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #177  
Stary 24-02-2021, 15:36
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

my mamy ogrzewanie gazowe. Nie jest to zbyt mądre ale taki już ten domek kupiliśmy a pieniędzy na modernizację nie było. Także aktualnie sklep gazowy to znam od podszewki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #178  
Stary 05-06-2021, 11:54
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Mam u siebie ogrzewanie gazowe. Umowę na energię mam w pakiecie energia + fachowiec z firmy Enea https://www.enea.pl/fachowiec Dobry pakiet w przypadku jakichkolwiek awarii. Mam też zamiar z gazem przenieść się do Enea, jako, że jest taka możliwość. Firma jest stabilna i nigdy mnie nie zawiedli. Zachęcili mnie stałą ceną prądu i tak jestem z nimi od kiedy tylko pamiętam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #179  
Stary 07-06-2021, 01:57
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

A sprawdź tutaj https://ozeprojekt.pl/pompy-ciepla-o...do-oze-projekt. Mają pompy ciepła od ręki w Olsztynie i sprawnie je montują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #180  
Stary 15-06-2021, 12:16
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

A właśnie żebyście wiedzieli, to sprawdzam powietrzne pompy ciepła warszawa i mam nadzieję, że uda mi się ogólnie coś znaleźć, bo jednak nie mam w ogóle ochoty tracić czasu na coś nierzetelnego i co nie da nam oszczędności, czy na przykład różnego rodzaju zdrowszego podejścia. Dla mnie to jest ważne, dlatego mam nadzieję, że coś poradzicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.