kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-11-2020, 12:16
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Kriolipoliza Kraków jest wykonywany w klinice https://depilacja-laserowa.krakow.pl...zanie-tluszczu jest to zabieg polegający na chłodzeniu tkanek w celu ich rozpadu. Takie zabiegi jak ten są skuteczne i warte swojej ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 11-05-2021, 22:21
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Jeżeli o mnie chodzi o jednocześnie poszukiwania skutecznego rozwiązania w zakresie skutecznych diet dla siebie to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez SportFoodSoki u których znajdziecie takie opcje, jak dieta sokowa warszawa na 3, czy 7 dni. Dla mnie super opcja, jeżeli chce troche oczyścić organizm i zadbać lepiej o siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 12-05-2021, 18:09
athena.casper's Avatar
athena.casper athena.casper is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 3
Domyślnie

Raczej wolałabym zdrowo się odżywiać aż schudnę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 24-05-2021, 11:54
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Dziewczyny, z zabiegów na ciało polecam wam endermologię, działa cuda, pomaga walczyć z cellulitem, ujędrnia skórę, redukuje tkankę tłuszczową, to doskonała, skuteczna metoda modelowania sylwetki, wyszczuplania i walki z cellulitem. Ja na zabiegi chodziłam na warszawską Sadybę na Konstancińska w Galerii Mokpol do Monic Studio, http://www.monicstudio.pl/kosmetyka-ciala/ Fajnie tam, miła obsługa i ceny nie wzięte z kosmosu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 29-06-2021, 11:37
mariapietrzak19890 mariapietrzak19890 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 39
Domyślnie

Polecam połączyć aktywność fizyczną, np. spacery, z racjonalnym odżywianiem i masażami. Osobiście polecam wykonać serię masaży bańką chińską lub zabiegi wyszczuplająco - odchudzające. Jeden z lepszych salonów we Warszawie http://www.dayspa.pl/?str=zabieg&ID=332
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 10-07-2021, 14:06
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W takim razie jeżeli zdrowy i smaczny Catering Warszawa to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na Mój Catering smaczna, urozmaicona i że wcale nie trzeba się głodzić by schudnąć. Mają do wyboru klika diet, na pewno znajdziesz opcję dla siebie. Nawet pojawiła się wersja diety ketogenicznej, sportowa, czy jedna z nowości sirtfood adele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 04-08-2021, 12:30
miłka1983 miłka1983 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 62
Domyślnie

Jeśli chodzi o poprawę kondycji skóry i wyszczuplanie, to ja walczyłam w tej kwestii z cellulitem. Zmieniłam odżywianie, wprowadziłam więcej ruchu, jednak on wciąż był mocno widoczny. Koleżanka namówiła mnie na skorzystanie z zabiegu usuwania cellulitu w Warszawie w Studio-Laser przy ul. Kakowskiego 5 na Gocławiu. Okazało się, że wykonują tam mega skuteczne zabiegi endermologii, która polega na masażu specjalnym urządzeniem. Efekty widziałam już po pierwszym zabiegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.