kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-09-2022, 13:47
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie Jaki prawnik od rozwodów - Trójmiasto

Witam!
Szukam dobrego i doświadczonego prawnika od spraw rozwodowych, w tym podziału majątku oraz ustalenia odpowiednich alimentów. Czy możecie ułatwić mi wybór i pomóc w znalezieniu dobrej kancelarii w trójmieście do któej warto z tą sprawą się zgłosić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-09-2022, 16:01
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Na pewno musisz się odpowiednio przygotować i nie poddawać, ponieważ wiadomo że druga strona może próbować Cię osłabić. Dlatego jak najszybciej skontaktuj się z dobrym mecenasem i tutaj w przypadku trójmiasta mogę polecić pana Michała Mindykowskiego https://www.mindykowski.pl/ który się w takich sprawach specjalizuje. Na pewno Ci pomoże i doradzi, tak aby udało się tą sprawę zakończyć jak najbardziej pozytywnie dla Ciebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-09-2022, 15:06
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Akurat na temat mecenasa Mindykowskiego mogę się bardzo pozytywnie wypowiedzieć, ponieważ zależało mi przede wszystkim na doświadczonej osobie która dopilnuje wszystkiego i przeprowadzi mnie przez ten okres, abym nie popełniła żadnych błędów. Sprawa poszła bardzo sprawnie i zakończyła się dla nas bardzo pozytywnie. Podział majątku oraz ustalenie alimentów taki jakiego oczekiwaliśmy. Dlatego będziesz w dobrych rękach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-09-2022, 15:56
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Ja ogólnie uważam, że najlepiej poczytać różne opinie i popytać wśród osób które już miały to nieprzyjemne niestety doświadczenie rozwodu za sobą z jakiej pomocy korzystali i czy udało się sprawę pomyślnie zakończyć. Z pomocy pana mecenasa Mindykowskiego korzystała moja siostra, bardzo jej pomógł i dopilnował sprawy także się udało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-09-2022, 14:57
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

No to jak widać, już chyba nie ma się co dłużej zastanawiać i po prostu podjąć konkretne decyzje które pomogą Ci się przygotować do sprawy rozwodowej pod każdym względem. Akurat Pan mecenas Mindykowski na pewno Ci pomoże i przeprowadzi przez ten cały proces sądowy. Klucz to właśnie dobra pomoc od początku do końca, a na pewno pójdzie to zgodnie z tym czego mogłaś oczekiwać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.