kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 09-01-2021, 12:26
lemke.kenneth Mężczyzna lemke.kenneth is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Kredyty są bardzo pomocne, trzeba jednak mieć pewność, że da się rady go spłacić bez żadnych problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 12-01-2021, 12:33
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Sama mam kredyt na mieszkanie i na szczęście nie mam problemu ze spłatą rat. Z pewnością tutaj bardzo pomogła mi pomoc doradca kredytowy Warszawa który to właśnie wybrał dla mnie placówkę jak i najlepsze warunki kredytu, żebym była zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 15-01-2021, 08:51
velik velik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jeżeli chodzi o kredyt to według mnie warto jest na pewno skorzystać z usług doradcy kredytowego, ostatnio właśnie na https://plcg.pl/ widziałem fajną ofertę w tym zakresie i powiem wam, że chyba sam się w końcu jednak zdecyduję na kredyt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-01-2021, 19:49
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

Przede wszystkim doradcy pomagają dobrać tani kredyt i szukają też ofert, na które będzie nas stać w sensie dopasowany okres spłaty, wysokość rat itd. Super są doradcy https://www.boldinvest.pl/ , ja tam zawsze do nich chodzę jak kasy potrzebuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 21-01-2021, 16:58
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A czy korzystacie z usług takich firm, jak Open.pl ? Pytam, ponieważ tak sobie myślę, że w sumie warto byłoby wybrać się do takie eksperta kredytowego. Wtedy będziecie mogli zdobyć pożyczkę o jakiej naprawdę marzycie na spełnienie dowolnych celów. Uważam, że to dobre rozwiązanie. Tym bardziej, że jest to darmowy doradca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 18-02-2021, 13:34
Kordi33 Kordi33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 144
Domyślnie

Najlepszym rozwiązaniem, by wyjść z pętli chwilówek jest wzięcie kredytu oddłużeniowego. Jesli chcecie się dowiedziec na czym taki kredyt polega
to polecam Wam zajrzeć na stronę https://pot-scape.com/kredyt-oddluze...ze-informacje/ tutaj są konkretne informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 16-05-2021, 22:28
biala12 biala12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 97
Domyślnie

Doradźcie co zrobić teraz mając kredyt we frankach? Lepiej zdać się na prawnika, czy dalej płacić te tak horrendalnie wysokie raty? Pojawiają się informacje, które banki udzielały kredytów we frankach i że robiły to świadomie więc może jest jakaś szansa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 18-05-2021, 13:10
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Jeśli chodzi o kredyty to warto kontaktować się z firmą Trinity Finance Oni współpracują z największymi bankami w Polsce. To doradcy finansowi którzy pomogą wybrać najlepsze i opłacalne dla Ciebie rozwiązanie. Moim zdaniem warto korzystać z takich usług bo oni przedstawią ze szczegółami każdą ofertę i wybierzecie tą najlepszą bez stresu i zbędnych formalności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 19-05-2021, 23:25
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 937
Domyślnie

Decydując się na kredyt na pewno warto wcześniej się trochę przygotować i mam tu na myśli zdobywanie wiedz. Dlatego polecam zajrzeć na https://intuum.pl/nasz-blog/, gdzie możecie się sporo ciekawych rzeczy dowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 21-07-2021, 13:54
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Warto jest dobrze zastanowić się nad wyborem kredytu i dobrze go rozplanować. Można zajrzeć np. do tego poradnika - podpowie, na co zwrócić uwagę przed wyborem kredytu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.