kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-08-2019, 10:02
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Myślę, że kancelaria radcy prawnego http://radcaprawny-opole.pl/ z Opola będzie w stanie Ci pomóc. Korzystam z jej usług od lat i jestem bardzo zadowolona. Kancelaria zajmowała się sprawą, którą wytoczyłam wspólniczce. Chodziło o wykluczenie jej ze spółki. Wszystko przebiegło po mojej myśli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 14-08-2019, 14:25
Emixa Emixa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Mi potrzebny jest obecnie radca prawny, który działa na terenie Częstochowy. Nigdy nie miałam do czynienia z usługami tego typu, więc nie do końca wiem na co powinnam zwrócić uwagę. Na stronie: https://kancelaria-brodziak-grzyb.pl/ znalazłam ofertę jednej z kancelarii. Myślicie, że ich usługi będą odpowiednim wyborem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-09-2019, 13:33
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja mogę polecić świetnego radcę z tym, że z Warszawy. Pan Karol Wieczorski, były sędzia więc potrafi spojrzeć na sprawę z dwóch stron a to bardzo cenna umiejętność. Ja byłam bardzo zadowolona z jego pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 29-10-2019, 15:49
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja mogę polecić świetnego radcę z tym, że z Warszawy. Pan Karol Wieczorski, były sędzia więc potrafi spojrzeć na sprawę z dwóch stron a to bardzo cenna umiejętność. Ja byłam bardzo zadowolona z jego pomocy.

I tu się zgodzę! Pan Karol na prawdę zna się na swojej pracy, ma dużą wiedzę i doświadczenie i każdego swojego klienta traktuje poważnie. Z tego co wiem to specjalizuje się w postępowaniach nieprocesowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-11-2019, 09:53
Innocenty00 Mężczyzna Innocenty00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

Według mnie Pani Tatiana jest najlepszym radcą prawnym. Na stronie internetowej https://tatianaparma.pl/ znajdziecie informacje na jej temat. Jak sami możecie zobaczyć posiada ogromne doświadczenie i ciekawe oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-11-2019, 14:00
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Również mogę się podpisać pod Panem Karolem. Fachowe i spokojne podejście, potrafi wszystko dokładnie i jasno wytłumaczyć i wskazać najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-11-2019, 04:57
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

W Gdyni to zdecydowanie do https://radcaprawny-trojmiasto.pl/ warto się zgłosić. Stojącej na czele Natalii Zielmachowicz nie sposób odmówić doświadczenia i wiedzy w zakresie prawa i obsługi podmiotów indywidualnych i gospodarczych. Dokładny zakres działania można poznać na stronie, ewentualnie dopytywać telefonicznie. Radcowie odpowiadają także na maile.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-01-2020, 13:07
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Jak dla mnie również Pan Wieczorski zasługuje tutaj na uwagę. Zna się na rzeczy, ma wiedzę i doświadczenie a do tego jest zaangażowany i konkrety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 22-01-2020, 10:09
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

Jak najbardziej, Pan Karol Wieczorski to bardzo znany radca prawny, wlasnie dzięi swojej wiedzy i doświadczeniu, poza tym dodam od siebie, że jest miły i bardzo kulturalny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-02-2020, 12:10
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

Hej interesuje mnie rozwiązanie spółki cywilnej? Niedługo bedę musiał to zrobić, a moja wiedza na ten temat jest dość mizerna. Biurokracja jest czymś co mnie od zawsze przeraża. Znacie jakichś specjalistów od tego tematu ? Potrzebna mi kancelaria radcy prawnego, warszawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.