kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Partner
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 10-02-2019, 15:16
BeautifulMind BeautifulMind is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 7
Domyślnie

skoki spadochronowe to świetna sprawa, polecam skakałam kilka razy i będę to robić ponownie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-02-2019, 15:04
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

O tak skoki na spadochronie to bardzo ciekawe hobby, jednak moim ulubionym jest militaria, bardzo lubie odwiedzać sklep jakim jest http://bron-sklep.pl/89-tarcze-zaklejki-rzutki Widziałam tutaj już wiele ciekawych artykułów które muszę mieć. Mam nadzieję że uda mi sie zrobić tutaj jak najszybciej nowe zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-07-2019, 14:38
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Hobby musi relaksować i trzeba znaleźć sobie odpowiednie dla siebie. Tu https://legalnybukmacher.net.pl/lega...wiac-w-polsce/ czytałam o zakładach bukmacherskich. Jest to sposób na szybkie zarobienie sobie pieniędzy, a przy tym mieć fajną rozrywkę. Trochę wiedzy o sporcie może się przydać, ale każdy może tak zarabiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-07-2019, 11:57
asiachmiel asiachmiel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 14
Domyślnie

W 100% zgadzam się z tym, że wspólne pasje bardzo zbliżają. Jeśli ich nie macie, to spróbujecie znaleźć coś, czego robienie będzie cieszyło Was oboje. Dzięki temu będziecie mogli wspólnie spędzać chwile, robiąc rzeczy, które Wam się podobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-07-2019, 14:46
kamilka5 kamilka5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 28
Domyślnie

Ja ze swoim facetem wspólnie uprawiamy sport - chodzimy na siłownię, dużo jeździmy na rowerach, chodzimy na basen, wspinamy się. Teraz uczymy się jeździć na desce i planujemy jeszcze jakieś sporty wodne, bo do tej pory nie mieliśmy na nie odwagi, a myślę, że tego też warto spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-07-2019, 16:59
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Wspólne hobby jest bardzo ważne. To daje możliwość spędzania wspólnie czasu i rozmowy. Wspólnym hobby mojej mamy i taty są wycieczki i zwiedzanie świata. Ich tegorocznym celem jest armenia wycieczki są organizowane przez biura podróży więc nie muszę się o nich denerwować a oni świetnie się bawią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 07-08-2019, 23:56
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

My z meżem, jesteśmy fanami elektroniki ostatnuo odkrylismy bardzo fajny sprzet od https://corobotics.pl/ przyznam,ze nie wiedzialam,ze takie maszyny istnieja. Wydaje mi sie,ze to musi byc bardzo fajna opcja! Ciekawe jak dlugo taki robot moze dzialac hmm..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 08-08-2019, 11:01
kojun kojun is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 81
Domyślnie

ja z mężem lubię oglądać sobie seriale, zwłaszcza najnowsze sezony, to bylo jednak mozliwe po wykupieniu odpowiedniego pakietu tv https://www.upc.pl/telewizja/kup-telewizje/ teraz to oglądam same nowosci, zwłaszcza w wolnej chwili
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-08-2019, 23:19
prefona's Avatar
prefona prefona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

My znowu kochamy aktywność fizyczną i podróże. Często chodzimy po górach, jeździmy na rowerze oraz jeździmy na wycieczki poza granicę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-08-2019, 20:43
Annika34 Annika34 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

My też mamy wspólną pasję i są nią góry. Nie jesteśmy jakimiś himalaistami oczywiście, ale większość tatrzańskich szczytów już zdobyliśmy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.