kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 28-10-2019, 15:21
RobbiePL0 Mężczyzna RobbiePL0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 33
Domyślnie dieta

no najlepiej, moze jeszcze pod nos podstawiaa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 28-10-2019, 19:59
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Takie jedzenie to bardzo dobry pomysł.Jeżeli serio chcesz dobre jedzenie to zdecyduj się na ten catering https://www.restauracjafilharmonia.pl/catering/ , również dowożą i bardzo smacznie gotują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 28-10-2019, 20:11
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Zdecydowanie warto skorzystać z pomocy dietetyka i u niego wybrać dietę idealną dla siebie. Każdy jednak jest inny i nie można powiedzieć, że jedna dieta jest idealna i dobra dla każdego. Warto umówić się na wizytę link do dietetyka w Kielcach i przejść na dietę dopasowaną do swojego organizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 20-10-2020, 22:50
mariolka mariolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja nie mam czasu na gotowanie dlatego sama zamawiam w maczfit. Mase czasu oszczędzam, jest drogo ale są kody rabatowe np GrzFit172 i zawsze cena jest niższa. Ten kod też jest na stronie http://maczfit-kod-rabaty.com.pl

Ostatnio edytowane przez mariolka : 21-03-2021 o 14:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 26-10-2020, 06:58
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Jeśli szukacie dobrej firmy, która dostarczy wam zdrowe i pyszne posiłki to sprawdźcie sobie ofertę firmy https://www.dietering.com/. To znana firma, która dostarczająca różnego typu diety pudełkowe (do wyboru jest kilkanaście typów diet). Z jej oferty korzystają wiele osób, w tym znane i lubiane osoby ze świata showbiznesu. Firma ma dobrze skomponowane posiłki, przygotowane ze świeżych produktów -smaczne i urozmaicone. Łatwo dzięki nim zadbać o swoje zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 28-10-2020, 19:57
mineblue mineblue is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domyślnie

ja zamawiam pudelka od poczatku roku od wygodnadieta i jestem zadowolona bardzo, posilki sa smaczne i dobrze zapakowane - nic sie z nich nie wylewa, co jakis czas zmieniam diete, i kalorycznosc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 04-02-2021, 14:42
zdrowycatering zdrowycatering is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomilidzons
Dieta pudełkowa w dzisiejszych czasach jest bardzo popularna, w ten sposób oszczędzamy czas ale i także pieniądze. Takową dietę na pewno znajdziesz u nich https://www.lightbox.pl/ regularne jedzenie to klucz do skutecznego odchudzania.
-
zgadzam się! Ta firma jest fajna ale moje serce jeszcze skradł -
https://www.zdrowycatering.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 11-06-2021, 19:45
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Natomiast jeżeli szukacie skutecznej opcji dla siebie, jak Catering Warszawa to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez SportFoodBox u których znajdziecie naprawdę fajne propozycje świeżych i różnorodnych diet zarówno na co dzień żeby także zyskać więcej czasu w codziennym funkcjonowaniu, uwolnić się od problemów i wrócić do odpowiedniej sprawności fizycznej oraz psychicznej. Na mnie osobiście dieta Wege Fit działa genialnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 11-06-2021, 19:47
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Ja nie mam czasu na gotowanie. Dlatego też zdecydowałem się postawić na Catering Warszawa od SportFoodBox w wersji Classic Fit. Wszystko zawsze sprawnie i szybko dostaję. Nie ma z nimi żadnych problemów, czuję się genialnie i co również ważne kilogramy mega skutecznie spadają, bo na ten moment to już po 3 miesiącach -9kg (i jeszcze 4 zostały).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 23-06-2021, 13:22
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

U mnie taka opcja sprawdza się rewelacyjnie! Zamawiam sobie jedzonko z wygodnejdiety. Dobrze karmią, jest smacznie, świeżo i kolorowo, a ja w końcu jem regularnie i zdrowo a na tym mi bardzo zależało
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.