kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 08-01-2020, 08:05
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Ja, żeby nie przepłacać, robię często zakupy online. Plusem jest zdecydowanie większy wybór i atrakcyjne ceny w porównaniu do sklepów stacjonarnych. Ostatnio znalazłam bardzo fajne sukienki bez rękawów. Idealnie dla wszystkich dziewczyn, które lubią eksponować ramiona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 10-06-2020, 12:48
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Szukając także pięknych propozycji w zakresie bielizny, ale również strojów sportowych, czy kąpielowych to koniecznie powinniście zwrócić uwagę na ofertę sklepu Valetta https://valetta.pl gdzie można liczyć na świetne ceny, dobrą jakość wykonania i różnorodność odnośnie rozmiarów. Na pewno traficie na coś dla siebie w czym poczujecie się jeszcze piękniejsze!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 15-01-2021, 13:48
Mel1 Mel1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 127
Domyślnie

Jak robić tanie zakupy w internecie zdradza https://zencart.org.pl/jak-kupowac-tanio-w-internecie/ Programy lojalnościowe czy kody rabatowe to tylko część skutecznych sposobów na niedrogie zakupy online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 15-06-2021, 10:56
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Jeśli chodzi o zakupy do domu to ja wybieram Carrefour. Zawsze mają jakieś super promocje, teraz można znaleźć wiele produktów w cenach niskich jak dawniej: https://www.carrefour.pl/lp-ceny-niskie-jak-dawniej . To często aż kilkadziesiąt procent oszczędności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 05-08-2021, 13:08
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Jak tanie zakupy to najłatwiej przez internet Ja często sobie właśnie tak organizuje tanie zakupy, na spokojnie można tak poszukać okazji. Są różne okresy wyprzedażowe, ja to chyba najwięcej na black friday kupuje, szczególnie jeżeli chodzi o sprzęty do domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 05-08-2021, 13:42
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Moim zdaniem warto wybrac się do ch katowice. Tam zawsze znajdziesz jakieś rzeczy w dobrych cenach. Szczególnie teraz gdy są wyprzedaże. Ja lubię odwiedzać galerie handlowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 12-08-2021, 10:58
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Na pewno fajną propozycją jest sklep Valetta w którym można znaleźć mnóstwo wyjątkowych strojów i bielizny klasycznej, ale i nocnej, która na pewno zaskoczy Twojego partnera i podniesie temperaturę. Ja uwielbiam i mam kilka takich kompletów w szafie, co do stroju kąpielowego to może sprawię sobie taki w azjatyckie wzory
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 13-08-2021, 07:57
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

W sklepie https://koszulkowy.pl/ są do kupienia śmieszne koszulki męskie i to moim zdaniem jest super pomysł na urodziny dla każdego chłopaka. Zajrzyjcie do nich na sklep, a na pewno coś fajnego dla siebie znajdziecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 06-09-2021, 11:16
quitzon.cale's Avatar
quitzon.cale quitzon.cale is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 4
Domyślnie

Dziękuje za polecenia tylu świetnych stron!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 06-09-2021, 18:44
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jak już jesteśmy w temacie ubrań, to powiem wam że ostatnio poszukiwałam sportowych kurtek narciarskich i koleżanka podesłała mi ten sklep sportowybutik.pl Przyznam szczerze, że wcześniej nie znałam tego miejsca, ale patrząc na ich rozległy asortyment, jestem pewna, że na pewno coś tam zamówię. Szczególnie że sezon zimowy i już za kilka miesięcy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.